Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány, aki tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány, aki tetszik nekem foglalt, hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvel engem és mindig boldog, ha velem van, szerintem pont olyan srác vagyok, aki igazán illik hozzá. (Valószínűleg ezt ő is érzi, legalábbis én úgy látom, és ahogy érzem, tetszem is neki)

Amikor megfogom a kezét, hagyja, és úgy sétálunk, ha néha picit megölelem azt is...stb

Látom rajta, hogy lenne esélyem, de 4 éve kapcsolatban van.

Mit tegyek? Elmondjam neki, hogy nagyon szeretem, vagy inkább várjak még és alapozzam meg jobban a dolgot, hogy biztosan érezhesse, hogy jól járna velem?


2012. aug. 15. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát őt sehogy.

Csak barátot lát benned, de ha szakítanának, úgyis te állsz hozzá legközelebb.

2012. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha boldog kapcsolatban él, akkor inkább hagyd békén. Én is kedvelek egy srácot. Néha nagyon szeretnék vele lenni. De tudom hogy nem lehet. A barátommal együtt vagyunk 3 éve. Boldog kapcsolatban és nem érné meg tönkre tenni egy másik srác miatt.

Ha tényleg szereted azt a lányt akkor lehet, jobb lenne leszálni róla. Lehet neki is rosz mert nem tudja eldönteni, hogy kit szeret jobban. A barátját akivel már nágy éve boldog vagy téged, akivel nem is biztos hogy működne. De azért maradj a közelében. Ha esetleg szakít a pasíjával akkor rástartolhatsz.

2012. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te pont azt érzed amit szeretnél érezni.

Ha ez a lány a te párod lenne akkor pedig épp ezt csinálná veled amit most az aktuális párjával. Ebben a dologban neki nem te vagy a fontos, hanem az az izgalom amit ez a tiltott dolog nyújt.

2012. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ezt csinálná. Igaz én nem ismerem régóta, de az egyik legjobb barátom évek óta jóban van vele, és tudja, hogy nem ilyen típus. Ebből is gondolom, ha velem ilyen, talán lenne esélyem.

A kapcsolata pedig nem hiszem, hogy túl boldog, én inkább úgy érzem, hogy csak megszokásból vannak együtt, persze ezt nem tudom biztosra.

2012. aug. 15. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy ezt csinálná"


Hinni akarok! <-- Ez vagy te, dehát ezt már mondtam.


Van ott még egy barátod is aki ismeri régóta és véleménye is van róla, őt is foglalkoztatja? Egyre izgalmasabb lesz ez.


Nem tudatosan vagy gonoszságból csinálja, ő ilyen. Amit 4 fal között kap meg az kevés, hiányzik még valami fűszer az életéböl. Még az se biztos, hogy komoly dologba kell forduljon, csak valami kis ize legyen az unalmas életnek.

Most te vagy a fűszer, ha váltasz vele 4 fal közé majd valaki más lesz a fűszer.


Ha szeretnéd hinni hogy veled ez nem fordulhat elő és te kivételes vagy felőlem hidd, te dolgod, de ne mond azt hogy én nem szóltam. Én teljesitettem emberbaráti kötelességem és elmondtam hogy zajlik ez majd le, majd 2 év múlva megérted miről beszéltem.

2012. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mekkora naiv p0cs vagy! Csak kihasznál téged! Már rég otthagyta volna a 4 éves kapcsolatát, ha tényleg szeretne. Csak kihasznál! Fel tudod ezt fogni? Megkapja tőled azt a kis figyelmet, ami hiányzik a kapcsolatából, de ennyit is érsz neki. Ugyanúgy az a másik fogja megkefélni esténként nem te!
2012. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is gáz. Ha egy másik pasival van de Te foghatod a kezét miért gondolod hogy ezt nem csinálná meg egy harmadikkal ha Veled járna? Vagy akkor nem szereti a barátját? Ha szereti hogy szereti hogy ez belefér? (a barátja megbízik benne, hogy veled kettesben elengedi, és ezt kapja vissza.)
2012. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha igazán szereted, és boldog a párkapcsolatában nem választod szét őket. Ha pedig láthatóan nem boldog és tényleg vonzódik hozzád, akkor megpróbálhatod talán elcsábítani, de ne túl tolakodóan, mert akkor a barátságotoknak is vége lehet.
2019. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!