Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ezt mennyire toleráln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt mennyire tolerálnátok?

Figyelt kérdés
Hogy viselnétek ha a barátnőtök édesanyja elég szigorú lenne? Például nem nagyon engedné el bulizni a lányt,ritkán aludhatna másnál, ha elmegy valahova akkor legkésőbb este 11-re már otthon kéne lennie. Szakítanátok csak ezért a lánnyal? Mennyire tolerálható ez számotokra?
2012. aug. 22. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szakítanék, ha szeretek valakit akkor kitartok mellette és nem azon múlik, hogy vele maradok-e, hogy az anyukája hányszor és hova engedi el.
2012. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kortól függ... 18-ig még oké bár 17 évesen is már bízhat annyira az anyuka a lányában...szóval 18-ig tolerálható.
2012. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves az a barátnő? Ha 14-15 akkor védhető. Ha 18+ akkor ideje lenne anyut leépítnei picit. Mondjuk másnap este 11-re ménni haza egy párszor :D
2012. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. nem járok bulizni, nem érintene

biztos nem szakítanék ezért senkivel, bár attól is függ, hány éves vagy

2012. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ÓÓ de jól tudok ma gépelni :D Megyek iszok kávét...
2012. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

:) Az első "Anyós" volt ilyen. Mondjuk ő engem sem csípett. Ez viszonzott utálat volt... :D

Amúgy mi megoldottuk a dolgot, az apja hordta a nacit, vele meg jóban voltam:) Szóval jöhetett a csaj is meg én is mentem. Ilyenkor anyuka rettentő pipa volt... Én meg jót vidultam rajta... :D

2012. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:

A harmas teljesen jol irta. 18 folott azert mar igazan a sarkara allhatna a lany.

Alatta viszont nem jo provokalni a sarkanyt. :)

Amugy nem zavarna, csak szereti a lanyat. Egy ido utan ugyis megbizna bennem annyira, hogy vigyazok a lanyara. Mondjuk engem szinte jobban imadtak az exeim szulei mint a lanyuk.

2012. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként rólam van szó. :) 19 vagyok. Anyukám egyedül nevel, ráadásul egyke is vagyok szóval rettentően félt. Pedig nincsen oka aggódni, mert nem vagyok az a kicsapongó fajta. Nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, szóval semmi káros szenvedélyem sincs. Elég sok fiú bepróbálkozik nálam, ő meg ilyenkor totál kész van. A legelső barátomat 18 évesen ismertem meg, őt nagy nehezen elfogadta, bár a "szabályokból" nem engedett. Elég hamar vége is lett a kapcsolatunknak. Néha már annyira cikinek érzem, ha elmegyek bulizni, akkor tök hamar el kell jönnöm, hogy időben hazaérjek. A fiúkról meg már nem is beszélve...totál úgy jön le, mintha anyuci pici lánya lennék.
2012. aug. 22. 10:43
 9/14 Béca ***** válasza:
Ez anyai ösztön, hogy egy lányt félt az anyukája, főleg a mai világban. Egyébként én biztos nem szakítanék vele. Főleg, ha szerelmes vagyok.
2012. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez nem anyai ösztön, hanem önzőség. Azért tilt meg valamit, hogy NEKI ne kelljen aggódnia, nyugodtabban aludjon. A te feladatod, hogy megérttesd vele, hogy azok az idők, mikor még szükség volt arra, hogy ő írányítsa az életedet, véget értek. Nincs többé szükség arra a fajta kötelékre. Egy újnak kellene ezt felváltania, ahol nem parancsokat, hanem tanácsokat ad.


Szerintem magyarázd el neki, hogy több szabadságra vágysz, és hogy semmi értelme korlátoznia a mozgástered. Pl este 11 előtt is teherbe lehet esni ugye...


Ha ez nem megy, akkor sajnos jön az, hogy meg kell nevelned, ki kell borítani a szarosvödröt a padlóra, hadd legyen szaga.

Lesz veszekedés? LESZ. Tud valamit tenni ellened? NEM. De később majd belátja, hogy igazad volt. (ÉVEK MÚLVA!)


Ha nem vívod ki a szabadságod, akkor később súlyos problémák lesznek, és a későbbi HÁZASSÁGOD fog rámenni a dologra. Ez nem hangzik valami jól igaz?

2012. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!