Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti ezt mennyire toleráln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt mennyire tolerálnátok?

Figyelt kérdés
Hogy viselnétek ha a barátnőtök édesanyja elég szigorú lenne? Például nem nagyon engedné el bulizni a lányt,ritkán aludhatna másnál, ha elmegy valahova akkor legkésőbb este 11-re már otthon kéne lennie. Szakítanátok csak ezért a lánnyal? Mennyire tolerálható ez számotokra?
2012. aug. 22. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan csajt, aki 22 éves, dolgozik, és az apja a hétvégén csak az egyik nap engedi el, és akkor is este 9-re otthon kell lennie...
2012. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: Elég nagy őstulok lehet a faterja... Én már rég elköltöztem volna otthonról, oszt b*ssza meg magát.
2012. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg egy őstulok...
2012. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Diavolino44 ***** válasza:
Akkor kedves kerdezo ideje a sarkadra allni! 19 evesen nem keso elkezdeni nemet mondani. Mert ahogy az egyik hozzaszolo is irta, ha hagyod es csak nyelsz es nyelsz akkor erre ramehet akar egy hazassag is! Szerintem par alkalom utan anyukad is bele fog torodni, hogy 1-2 orakkor jottel haza de semmi bajod, bar ha a parod kiser akkor tovabb is.
2012. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!