Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire tolerálnátok ha ilyen betegséggel küszködne a kiszemeltetek?

Figyelt kérdés

Sajnos elég rosszul érzem magam, amiért ez van velem dehát el kell fogadnom. Szedhetnék rá gyógyszert, viszont sok mellette az ellenérv, úgyhogy most nem merek lépni. Nem találtam olyan képet ami igazán visszaadná, hogy az én testem hogy néz ki, talán ez a legvalóságosabb.(Csak a hátam és a mellkasom ilyen, az arcom hál Istennek nem.) Így is elég elkeserítő!:(

[link]


2012. júl. 28. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mindenkinek megvan a maga keresztje
2012. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dzsola ***** válasza:
ha jol nézel ki persze
2012. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi a neve ennek ?
2012. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű: azzal kell lefeküdni, aki elfogad, ezzel együtt szeret. Lesz ilyen, ne aggódj. (nekem a karom ilyen...)


24/N

2012. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akinek kiszemelt, az tolerálja. De ez nem is jó szó. Annak ez fel se tűnik úgy, hidd el. Nekem is van valami, csak más, és tényleg annak aki "kiszemel" azt nem zavarja, de az összes többit igen, és magamnak meg bebeszéltem...
2012. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!:)


Harmadik, akne néven rákereshetsz! De nekem nem oylan súlyos,mint ahogy a legtöbb oldalon megtalálható.:D


Egyébként én nem is attól félek, hogy lefekszek valakivel és meglátja..mert ezzel így nincs gond, már volt pár alkalom. Mindig az jut eszembe, hogy mondjuk strandon végigmegyünk és minden lánynak tökéletes a bőre, büszke rá a barátja, én meg..:) Ajj, fordított esetben viszont egyáltlaán nem zavarna ha a barátom ilyen lenne, ezzel nyugtatom magam.

2012. júl. 28. 18:19
 7/11 anonim ***** válasza:
A szerelem nem attól függ, hogy egészséges-e a bőröd (azt máshogy hívják). A belső tulajdonságok többet számítanak.
2012. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

óó tudom már mi ez :D egy ismerős csajon is vanak ilyenek. de ettől függetlenül tetszik nekem az a lány :)

úgyhogy nyugi nem para :P

2012. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hole Hunter ***** válasza:
Aki szeret téged, annak ezzel együtt is te vagy a legszebb! Ne problémázz ezen! Semmivel sem vagy kevesebb bárkinél. :)
2012. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan, mint amikos a kövér lányok paráznak, hogy a pasijuknak szégyenkezni kell miattuk a strandon. Nem kell, ha szeret, akkor így lesz büszke rád, csak magadat fogadd el.


24/N

2012. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!