Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám "kimenteni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "kimenteni" a lányt ebből a helyzetből? Miért ragaszkodik ennyire valakihez?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hónapja összefutottam egy szórakozóhelyen egy nagyon régi lány ismerősömmel. Mindketten józanok voltunk, ezt hozzá kell tennem. Már akkor érződött köztünk, hogy ez nem egy szimpla összefutós beszélgetős találkozás lett, nem tudtuk egymásról levenni a szemünket és egész este beszélgettünk, flörtöltünk mondhatni. Ezt követően felvettük a kapcsolatot egymással, ami igen hamar bensőséges lett és egyre közelibb, a harmadik találkozás után smárolás lett a vége a dolognak. Ahogy telt az idő, mi szinte minden nap találkoztunk, a köztünk levő dolgok egyre csak mélyültek olyannyira, hogy múlt héten nálam aludt és megtörtént, aminek kellett, szeretkeztünk. Ezzel nem is lenne probléma, viszont ő egy majd' 3 éves kapcsolatban van, csak épp szünet van köztük. A múlt heti eset óta lelkiismeretfurdalása támadt, hogy mit fog szólni a pasija ehhez az egészhez, emiatt eléggé megromlott a kapcsolatunk és úgy döntöttünk, hogy nem keressük egymást egy ideig, mert én fülig beleszerettem, ő pedig.. Pontosan nem tudom mit érezhet irántam de majdnem sírva engedett el és régebben is mondta, hogy szeret, viszont a barátját semmiképp nem akarja eldobni, hiába kínlódás a kapcsolat és alig vannak együtt. Én viszont tartok attól, hogy nem fog keresni, viszont szeretném, ha inkább engem választana, sokkal több mindent meg tudnék neki adni, mint a másik srác. Mit tudok ilyenkor tenni? (21F, a lány 20)
2012. aug. 22. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg idő, és nagyon nagy lelki erő. Ha akarod, hogy sikerüljön, nincs akadály.
2012. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem sokat tudsz tenni. Szerintem ez a lány csak kihasznált. "viszont a barátját semmiképp nem akarja eldobni" - Ez a mondat a lényeg. Hiába történt bármi is köztetek, ha ő neki mg mindig a volt barátja kell. Szerintem csak arra kellettél neki, hogy a "szünetben" jól érezze magát és ennyi... Ha ez tényleg igaz, akkor elég szemét ez a csaj és meg se érdemel. Viszont ugye még mindig ott van az a lehetőség, hogy a lány volt pasija már nem akar vele összejönni és ha "ló nincs szamár is jó" alapon téged választ. Ha neked ez így jó, akkor kész...

A várakozáson kívül nem nagyon tudsz mit csinálni. Adj neki időt, hogy átgondolja, hogy mit akar és döntsön...

Mindenesetre drukkolok, hogy téged válasszon!

2012. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A lelki erővel nincs gond, elszánt vagyok, viszont 3 év köti ahhoz a sráchoz és most rendeződni látszik közöttük a kapcsolat. Biztos vagyok benne, hogy nem lesz tartós, mert szeptembertől a lány is és én is egy városban fogunk lakni és tanulni, a srác viszont marad otthon.
2012. aug. 22. 13:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a lánynak kéne itt tanácsot kérni nem neked mivel ő sokkal nagyobb problémában van.Neked annyit tudok mondani hogy igaza van az előttem szólónak én nem hagynám ezt csak így félben!Ha ő is szeret téged annyira mint te őt akkor nem lesz baj.Ha meg balul sülne el a dolog akkor meg ne csüggedj mert ezek szerint nem ő volt az igazi. Sok szerencsét. =)
2012. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sokan többet is feláldoznak a szerelemért, mint egy rossz kapcsolatot.
2012. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő úgy tűnik, nem szeretné feláldozni a rossz kapcsolatot. És mindazok ellenére hogy megbeszéltük a fent leírtakat, ma is írt és keresett és hiányzom neki.
2012. aug. 23. 00:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy mindenki maga tudja a legjobban, mi kell neki. Ilyenkor nem neked kellene ölbe venned és elvinned, legfeljebb megsértődhetnél, hogy annyit sem érsz meg neki, hogy a langyos ... vizet otthagyja miattad.
2012. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esélyed megvan, itt igazából a lánnyal kellene beszélni, mert jelenleg két ló közé kezd leesni. Akarja az egyiket, de a másik jobb. Sajnos így nem lehet belelátni a háttérbe, hogy mi zajlik ott.
2012. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 24. 01:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mik az új fejlemények? Hogy alakultak a dolgok köztetek azóta?
2012. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!