Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám "kimenteni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "kimenteni" a lányt ebből a helyzetből? Miért ragaszkodik ennyire valakihez?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hónapja összefutottam egy szórakozóhelyen egy nagyon régi lány ismerősömmel. Mindketten józanok voltunk, ezt hozzá kell tennem. Már akkor érződött köztünk, hogy ez nem egy szimpla összefutós beszélgetős találkozás lett, nem tudtuk egymásról levenni a szemünket és egész este beszélgettünk, flörtöltünk mondhatni. Ezt követően felvettük a kapcsolatot egymással, ami igen hamar bensőséges lett és egyre közelibb, a harmadik találkozás után smárolás lett a vége a dolognak. Ahogy telt az idő, mi szinte minden nap találkoztunk, a köztünk levő dolgok egyre csak mélyültek olyannyira, hogy múlt héten nálam aludt és megtörtént, aminek kellett, szeretkeztünk. Ezzel nem is lenne probléma, viszont ő egy majd' 3 éves kapcsolatban van, csak épp szünet van köztük. A múlt heti eset óta lelkiismeretfurdalása támadt, hogy mit fog szólni a pasija ehhez az egészhez, emiatt eléggé megromlott a kapcsolatunk és úgy döntöttünk, hogy nem keressük egymást egy ideig, mert én fülig beleszerettem, ő pedig.. Pontosan nem tudom mit érezhet irántam de majdnem sírva engedett el és régebben is mondta, hogy szeret, viszont a barátját semmiképp nem akarja eldobni, hiába kínlódás a kapcsolat és alig vannak együtt. Én viszont tartok attól, hogy nem fog keresni, viszont szeretném, ha inkább engem választana, sokkal több mindent meg tudnék neki adni, mint a másik srác. Mit tudok ilyenkor tenni? (21F, a lány 20)
2012. aug. 22. 13:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Körülbelül ugyanott tartunk.. Csak mostmár tudom azt, hogy szeret, viszont fél elszakadni a 3 éves kapcsolattól, a srác meg van olyan hülye, hogy nem dobta ki, pedig rájött arra, hogy mi elég komolyan egymásra találtunk. Most az a helyzet, hogy megmondtam a lánynak, addig nem találkozok vele és nem keresem, amíg köze van a sráchoz. Ő viszont már másnap keresett.
2012. dec. 15. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!