Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl ezt az sms témát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl ezt az sms témát?

Figyelt kérdés
Barátom elment nyaralni 8 napra külföldre. Mivel nem tudtuk a pontos hívásköltségeket abban állapodtunk meg, hogy sms lesz minden nap. Utána mondta, hogy mégse minden nap, így megbeszéltük, hogy amikor megérkezik biztos küld. Küldött is. Utána mondta, hogy azt engedi az apja, hogy kétnaponta küldjön smst. Tegnap is "kellett volna", de nem írt. Írtam neki én, hogy remélem jól van, de erre se írt vissza-ma fog hazajönni. Tudom, hogy apróság, de nekem ez rosszul esik mert nagyon hiányzik. Ráadásul nagyon szeret, de mostanában sok vitánk adódott abból, hogy elhanyagol-heti 2x találkozunk, ami számomra kevés, viszont a heti hármat "nem tudta megoldani". Kevesebbet bókol, meg néha nem figyel oda rám. Elfelejt írni, poénból "ler-bancozott". Viszont tudom, hogy szeret mert sokmindenben kimutatta. A kérdés: Én reagálom túl, vagy nem?
2012. aug. 22. 13:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
megcsalt
2012. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

"Kevesebbet bókol"


Én nem értek hozzá, de egy párkapcsolatnak az az alapja, hogy még mindig bókoljunk a lánynak?


A heti két találkozás tényleg kevés, az sms meg drága külföldről.

2012. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Dehogy csal meg.:)

Nem, nem az az alapja, csak régen teljesen máshogy viselkedett. Mármint minden nap elmondta, hogy csinos vagyok, stb, mostmeg akárhogy igyekszem csinos lenni alig mondja.

Igen drága, csak az édesapja engedte meg, hogy kétnaponta írjon. Egyik napról a másikra hirtelen megtiltotta volna?:/

2012. aug. 22. 13:55
 4/22 anonim ***** válasza:
lehet hogy megfulat
2012. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
NEM! :D Nem fulladt meg. :)
2012. aug. 22. 13:57
 6/22 anonim ***** válasza:
akor meg elcsapta egy kocsi
2012. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

NEM!

Semmilyen baleset nem történt vele, 100%. Nem ette meg cápa, nem zuhant le a repülő, nem fulladt meg, nem ütötte el kocsi, nem sodorta el egy lakatlan szigetre a szél, szóval ilyen válaszokat nem kérek.:)

2012. aug. 22. 14:00
 8/22 anonim ***** válasza:
tegnap nyertem 100 forintot a loton xD xD
2012. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hé.. A Cápásat Én most akartam írni...-.-'
2012. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
EU-n belül kb. 30-35 Ft egy SMS külföldről az aktuális euróárfolyamtól függően. Harmadik világbeli országokból is lehet küldeni úgy 70-80-90 Ft-ért. Csak szólok.
2012. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!