Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha egy lány vásárol a pasijának?

Figyelt kérdés

nem igazán tud dönteni vásárlásnál és mindig én szoktam neki kiválasztani őket , ha együtt megyünk vásárolni, vagy ha egyedül vásárolok magamnak akkor hozok neki haza cuccokat..


nekem nem teher szívesen csinálom

azért jutott eszembe ez a kérdés ,mert nemrég egy céges bulin a munkahelyén ugye elhívott engem is, és ott szóba került..és tök gáz volt mert a munkatársai kinevették hogy ez milyen gáz :(

mentségemre szóljon hogy nem én hoztam fel a témát, szóval nem akartam én leégetni..


én 18éves vagyok ő 24


2012. aug. 22. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos kereteken belül nem.
2012. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, ha őt nem érdekli és te meg szívesen csinálod akkor oké. Gondolom a társaságban inkább úgy jött le a dolog, mintha te kényszerítenéd rá az akaratod, na az tényleg gáz lenne.
2012. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen sajnos így jött ki az éle a dolognak..azt sajnálom hogy megsem tudtam védeni magam, mert pont kimentünk kv ra a többi lánnyal/nővel..

utána meg itthon mesélte a barátom..

2012. aug. 22. 16:16
 4/5 szelesoldier ***** válasza:
Nekem is ad tanácsot a párom de én döntök, ha meg vesz valamit az ajándék és szó sincs kényszerről. Erről ennyit :D
2012. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is igyvan én veszek magamnak is meg neki is.. :D
2012. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!