Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha egy pasi akar csinálni mindent?

Figyelt kérdés

Úgy értem, a barátom nem enged szinte semmi közelébe otthon. Ha főzünk, ő akar mindent csinálni bele, egyedül a porszívózást, felmosást engedi nekem... Ő "háziasszonykodik" állandóan, és nem érzem nőnek mellette magam... Én úgy képzelem ezt el, hogy én főzök, sütök stb. De neeem... Ő akarja... Pedig nem főzök-sütök rosszul... Néha "megengedi", hogy én is csináljak valamit... Valamelyik nap pl tésztát gyúrt, és segíteni akartam, mivel már nem egyszer gyúrtam és nyújtottam tésztát, de nem engedte... Nekem azért ez már sok, hogy ő itt a "háziasszony"...

Beszélni hiába beszélek, akkor is csinálja, ha meg csinálom, akkor beleköt mindenbe, és utánam takarít stb. Semmi nem jó, csak ahogy ő csinálja. Nagyon gáz így. :S


2012. aug. 22. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress egy PASIT :)
2012. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
élvezd, hogy o csinal mindent :)
2012. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez hosszútávon k.rva idegesítő és szerintem még az elején járhattok. 10 év és beleőrülsz...
2012. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyrész mutasd meg nek ezt a kérdést, másrészt ültesd le a TV elé egy rekesz sörrel.
2012. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Valahogy nem tudom élvezni...


Nem iszik. :D

2012. aug. 22. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki. Nekem ilyen pasim van, ő főz, mosogat, én takarítok.


Mindig utáltam főzni, nem is tudok, amúgy is sokat dolgozom, így imádom, nagyon megbecsülöm.


Ne csinálj státuszkérdést ebből szerintem. :D


Nekem meg pont az ilyen jön be.. nem kell, hogy sokat keressen, stb. Tanultam, keresek eleget, azzal tud segíteni, ha megosztjuk a házimunka terheit.


Nálunk is van, hogy ő csinál szinte mindent. Míg szívesen teszi, addig örülök, és hagyom!

2012. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Egyrész mutasd meg nek ezt a kérdést, másrészt ültesd le a TV elé egy rekesz sörrel."


Mert ugye "pasi részről" ez lenne a normális?


Sok nő hülye (nem nektek szól), komolyan, látom. A 8-10 óra meló után robotolnak, mert "házitündérek" akarnak lenni. Aztán a pasi ellustul.


Végül az említett 10 év múlva a csaj panaszkodik, kilóg a fél bele, mert 12 órát gürizik munka, házimunka, gyerekek mellett.


Szoktam nekik mondani: ti csesztétek el...


A rekesz sörrel pihengető pasit hazaköltöztetném anyucihoz, hogy főzzön, mosson a kisfiára. :)

2012. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-osnak: Az addig rendben van ha ez téged nem zavar. De őt igen, pedig ő is főzne. Te utálsz főzni ezért még örülsz is neki. Így kiegészítitek egymást és ez rendben is lenne, de ahol a két fél közül az egyiknek nem jó, ott nem jó...
2012. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fehersrac igazad van, túlzottan magamból indultam ki. :)


Minden eset egyéni- és tényleg a kiegészítés a legfontosabb. Meg, hogy egyikre se háruljon aránytalanul nagyobb teher.


Onnan tovább már mindegy, melyik mit "vállal", míg egyetértenek.


De erre nem tudok tanácsot, jobbat, mint hogy beszélje meg vele a kérdező. Mert ez esetben tényleg olyan, mintha a srác "elvenne" tőle valami fontosat.

2012. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizony. Akár fel is cserélődhetnek a szerepek, ha mindkettőnek jó, ha nem akkor van a gond. Mivel a pasi nem kompromisszumkész így sokadik nekifutásra a "pasicsere" a megoldás vagy az, hogy egy életre "te adod fel magad"...
2012. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!