Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak egy se veled,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy se veled, se nélküled kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mi legyen velünk.Ha nincs velem hiányzik,de ha együtt vagyunk az sem jó.Összeveszünk,a szakítás szélén állunk,majd meggondoljuk magunkat,hogy próbáljuk meg még egyszer.Pár hétig minden jó,de aztán kezdődik előröl minden.És az én érzéseim is nagyon ingadozóak.Már nem vagyok szerelmes,viszont szeretem.
2009. júl. 24. 15:31
 1/4 anonim válasza:
Vagy megszoksz,vagy megszöksz..
2009. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább nélküle. Egyszer kell elszánd magad, hogy többet nem találkozol vele, s többet nem fogsz szenvedni. Így minden két hétben szenvedsz. Min szoktatok összeveszni? Ha erre a kérdésre nem tudtok válaszolni és nem tudjátok megoldani a helyzetet akkor hiába is kezditek újra.
2009. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor hajlamos vagyok arra gondolni, hogy vagy egyik, vagy mindkét félnek megvan a sajátos lelki oka arra, hogy miért nem kész a boldogságra? Ez nem ritka eset, sőt. Ki kell deríteni a valós okot, és akkor lehet foglalkozni vele. Így kiderülhet az is, ha ezek az okok megszűnnek, érdemes-e együtt maradni a párnak? Mert ha valaki önmagával már békében él, az szinte bárkivel együtt tud élni. De ettől még választhat mást.
2009. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki, most! Ne gondolkozz, csak csináld! Ha nem tesz boldoggá a kapcsolat, nem szabad erőltetni.
2009. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!