Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sportos, vagány nőt mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos, vagány nőt mivel lehetne egy magamfajtának meghódítani?

Figyelt kérdés

Hölgy: 30alatti kidolgozott testű edző, futásmániás, szeret szórakozni járni, rengeteg haverja van és nagy vagányan dumálnak egymással, néha angolul is.

Én: átlagos 30 alatti, 1km futás után nyista levegő és vörös fej, szakadt Suzuki, gyári koszos meló, sosem szerettem a disco-t, és max 2 haverom van, azok is mint én, lepattant alakok. Viszont összemelóztam egy ház árát, és most így van egy kéróm.

Most (már másodszor az életben)szerelmes vagyok mint az állat, de még csak meg se mertem szólítani, hála a szokásos komplexusaimnak. Az első szerelmem is férjhez ment úgy, hogy még a létezésemről sem tudott. De őt nem hagyhatom elúszni! Elegem van, már mindjárt 30 vagyok. Cselekednem kell, de hogyan?


Nem egyszerű társalgásba bonyolódni vele, mert vagy melózik, vagy otthon van,( a szüleivel él), vagy valamelyik haverja van vele. Egyik alkalom sem jó. Akkor? Nem tudom, hová járnak szórakozni, vagy mikor, leskelődni vagy követni nem merem, mert biztos lebuknék. (Végső kétségbeesésemben mondjuk lehet hogy az lesz a vége.)


2012. aug. 22. 22:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kérdező túl nagy ügyet csinál a dologból. Ahelyett hogy normálisan csinálna valamit, hamarabb eszébe jutott az anonim virág is...
2012. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Igen, ez amúgy igazából tényleg elég lol anonym virág és még nem is történt semmi. Másnak is küldözgethetnél, hátha valakinél bejön.


Amúgy most hogy belegondolok, szerintem ez már úgy veszett ügy ahogy van. Próbálkozhatsz,, ha akarsz, normális kereteken belül persze.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__3348..


"azonnal menjél el prostihoz, mert félő befogsz kattanni és egy bevásárlóközpontban lövöldözni kezdesz. vagy keressél föl egy pszichológust mert súlyos eset vagy

"


igazából ez gondolkodtatott el. Olvasgattam aztán észre vettem ezt. Nem tudom te mennyi eséllyel lövöldöznél, a pszichológus viszont ha komolyra akarjuk fordítani a témát, akkor akár. Meg írtad hogy komplexusaid, hát ez nem tudom úgy érted, hogy csúnyának gondolod magad meg hasonlók, vagy tényleg valami pszichológiai, MERT AKKOR MEG még inkább pszihológus.


Szóval azért akár hogy szépítjük az tényleg nem normális, hogy előbb eszedbe jut ez az anonym meg követés meg minden, és még nem is köszöntetek egymásnak, ennyi erővel be is poloskázhatnád, úgy többet megtudsz róla... Főleg így, 27-30 évesen, mert feltételezem hogy nem 27 alatt vagy, valahogy az az érzésem. Valami érettebb gondolkodás nem ártana, minthogy ilyen távlatokba mész egyetlen, ismeretlen, lány miatt.


Szóval ez nem NORMÁLIS, és nem egészséges. És egyáltalán miről beszélgetnél vele?, mivel még le se szólítottad nem nagyon tudom. Persze jöhet az magától, csak eddig se nagyon jött ezek szerint. JA jut eszembe, akkor meg ha már egy helyszínben tartózkodtatok, akkor ohohoho mégiscsak megoldható hogy találkozzatok. ...mm


Úgyhogy eleget is írtam, ezen már nincs mit megvitatni, semmit. Vegyél ki egy szabadnapot, vagy akár egy hetet, leszarom. És akkor várd meg amíg elmegy mit tudom én a cukrászdába fagyizni. És akkor menj oda azt kérdezd meg. HA MEG NEM! mert ott egy barátja vagy tudom is én akkor meg mit akarsz egyáltalán.

2012. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy nem voltak anno barátnőim, három volt csak beléjük nem voltam szerelmes. Az 5 éves kapcsolatom ezért is ért véget, mert a lány is kiszeretett belőlem. Akit leírtam, hogy nem is tudott rólam, akkor én kb 16 lehettem, ő pedig huszon vége felé. Viszont egyik kapcsolatom sem volt egy éjszakás, és a virág eddig bejött. Most 29 vagyok, és kissé beparáztam, hogy hú, újra dobban a szívem valaki iránt, így 13 év múltán. Nem tudom, miért állítotok be valami beteg sorozatgyilkosnak, elég furák vagytok...
2012. aug. 23. 18:24
 24/30 anonim ***** válasza:
Hát bocs de a kérdésben te még lopakodásról is beszélsz. Nem hinném, hogy mi vagyunk a furák. :)
2012. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Jóó, bár elég jól kihagytad ezeket az információkat amiket most UTÓLAG megjegyeztél. De igen még így is miket hordasz itt össze. Lopakodás stb.


És volt 3 barátnőd?? Mert őket hogy szedted fel, kinyomoztad hol laknak és szerelmi bájitalt itattál velük? Szóval m érdekesen fogalmazol, meg 30 alatti, 29... fuuu na ez tényleg nagyon számít, legalább fél év a 30-tol, de igaz tényleg nem 30...


De ahogy az előző mondta olyanokat írsz hogy már néha féltem szegény lányt, mert "(végső kétségbeesésemben mondjuk ez lesz a vége)". Ez ha nem is beteg, inkább mint valami megszállott, mintha legalábbis bármi áron de az enyém lesz grr.


És továbbra így végére bebiggyeszted hogy ja neked igazából 3 barátnőd volt, meg 5 éves kapcsolatod. Meg igazából full normális vagy, meg az nem is így volt meg stb. Akkor meg??? Vagy akkor az a lényeg hogy végső elkeseredésedben kiszemeltél egy szerencsétlen lányt? szóval így is úgyis ez fura

2012. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Érted, például


Tetszik egy nő, akivel nagyon szeretnék összejönni. Az eddigi kapcsolataim nem voltak túl jók, sose éreztem igazán hogy szeretném őket. Most viszont... ÁH hát de az egész kérdés hülyeség, eehm szóval nem is tudom mit lehet erre írni..mit, már főleg azok után amit már leírtam.


Nem is tudom lehet jobb is hogy így fogalmaztad meg, mert legalább sikeresen körbeírtad magad. JA meg tényleg első oldal, "ez olyan mintha eddig is követted volna" és tényleg, érted ez is lehet végső elkes.. blabla?? úgy érted még ennél is jobban, hogy már kb itt ilyeneket írogatsz róla, hogy u-u berohant egy csaj és mondta hogy sokat buliznak,, de jóó, meg ez meg ez, szüleivel él.. fü. és 29 évesen, hát tehát maga az egész kérdés olyan fura.


Volt 3 barátnőd, kapcsolatod, hát biztos baromi sok tapasztalatot szereztél ha nem is tudod mit csinálj.. de akkor ha úgyis ilyen szuper vagy, felesleges bármit is írnom.


És igazából amúgy is baromi egyszerű, hogyan hódítsd meg?

...


ÚGY HOGY ODA MÉSZ HOZZÁ ÉS LESZÓLÍTOD!! ODA MÉSZ ÉS AZT MONDOD SZIA XY VAGYOK!! ÉS ENNYI! na most már tudod, aztán vagy bejössz neki vagy nem. És amúgy mégis mi tetszik benne? Nem is ismered. Vagy látod rajta, hogy milyen szuper jó fej? És mi van ha ahogy mondod nincs pasija, az azért van mert ő szeretne most szingli lenni. Csak mert,, akkor ugye buktad.


Egyébként te picit sem találod furának, ezeket amiket írsz, lopakodsz utána. Meg anonym cuccokat küldesz, mondjuk még az is jobb, de én megtudnám hogy valaki így ezt meg ezt tudja rólam, hát elkerülném a francba. És érted az csak ráad egy lapáttal hogy mint egy stalker, oda se jön semmi, neeem ő távolról figyel..buuuuhhuuu, jaa és közbe hallgatózik psszt, csak halkan..!


De teszteld le, hogy ja bár nincsenek barátaid csak 2, akkor mind1. Mind1 én volt hogy vittem át 1-2 csokit csak úgy, bár általában bűntudat miatt vagy ilyesmi, még akkor is néha néztek hogy ez minek. Persze semmi komoly, csak hogy nem kellet volna. És most ott terem egy bom-bom az ajtó előtt, végül is van rá -1000%-tól 10%-ignyi esély, hogy majd hü de örül neki, vagy tulajdonit neki valami komolyabb érzelmet, azon kívül hogy "hmm biztos".

2012. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Próbáld meg leszólítani!

Ha nem szólítod le, ha nem próbálod meg, akkor mindig ott lesz benned a gondolat, hogy "mi lett volna ha...", szóval kétségeid lehetnek.

2012. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Na! Fejlemények, nem mintha bárkit érdekelne, de azért leírom, mert még a hatása alatt vagyok. Bár mindenki ellenezte, de csak elmentem a virágoshoz, az anonim projectet akartam megvalósítani, már össze is állíttattam a hatalmas rózsacsokrot, vagyis a nő még ott bíbelődött vele, mikor észlelem, hogy a "kiszemelt" hölgy is épp a virágok közt válogat, és jelezte a másik boltos nőnek, hogy a szülei házassági évfordulójára akar vmi csokrot. Odaköszönt nekem, én egyből leblokkoltam és a szívem majd kiugrott, és rendesen izzott az arcom, legalábbis úgy éreztem. Tutira látta ezt rajtam, mert alig bírtam kinyögni egy heló-t, ő pedig csak mosolygott. Na, szóval kész lett a kötés, fizetek, erre az idősebb eladó nőci, mikor nyújtja át, ott dicséri a virágokat, hogy jaj, de szép lett, és mutatja a kiszemeltem felé, hogy ugye neki is tetszik, ekkor gondoltam, hogy most már veszve az egész tervem, mert meglátta a lány a csokrot, biztosan összekötné a dolgokat, nem hülye. Kimentem a boltból, és elmentem a kocsimig, örültem is, mert ugye láttam őt, de mérges is voltam ugyanezért, mert nem volt több ötletem. Épp álldogálok teljes tanácstalanságban, mikor a lány is kijön a boltból, de virág nélkül és balra, azaz amerre a kocsim és én vagyunk indul el, magyarán felém. Újra pánikolt az agyam, hogy most itt az alkalom hogy mondjak valamit, bármit, csak beszélgessünk végre. Jobb híján megjegyeztem, hogy mégsem vett virágot. Mondta, hogy nem, idézem : "életbe lép a B terv" átmegy egy másik boltba, mert itt olyan idézem: "nyomi " kis virágok vannak már csak, mert én lenyúltam a szépeket. És odaért hozzám, megszagolta a rózsákat csak úgy spontán, és akkor volt egy olyan tetőfoka a stressznek, hogy egy hajszál választott el attól, hogy bevalljak neki mindent, de csak annyit mondtam, hogy ha tetszik neki adom, de akkor már elhaladt és visszafordult, egy pillanatig mintha elgondolkodott volna az ajánlaton, de intett és odaért a kocsijához, majd elhajtott. (Hú, de összefüggéstelenül írok.) Akkor és ott megszületett a nagy ötlet, visszamentem a virágoshoz és kértem olyan kis kártyát, majd átmentem a lány munkahelyére virágostól, rém ijesztő volt, az a sok szekrény méretű tag, és ráadásul mindenki engem bámult, mikor a pultos csávóhoz odaálltam és mondtam, hogy ezt a csokrot XY-nak hoztam, majd adják oda neki. Néztek rám, mint a véres rongyra. A kártyára annyit írtam, hogy: "C tervnek" és a nevemet, telefonszámomat.

Aznap este le sem húnytam a szemem, nehogy lemaradjak a hívásról, de semmi. Másnap minden bajom volt már, a telefont melóban percenként nézegettem, és semmi. Azután pár napja mikor már nem vártam, na jó, egyfolytában vártam, este jött egy sms, hogy idézem: " Bocs, hogy csak most köszönöm meg, de el voltam havazva. Édi vagy! Puszi" meg persze a keresztneve. Egyből felhívtam, beszélgettünk, mert telefonban könnyebb, mint élőben és kb fél óráig csak dumáltunk. Hívtam ebédelni, vagy vacsorázni, de lepattintott, valami étrendről hadovált, összetörtem. Teljes csőd, letargia. Aztán ma 2 óra körül felhívott, hogy megihatnánk egy kávét. Simán otthagytam a műszakot, felettesem is csak lesett, mondtam élet-halál kérdés, és rohantam zuhanyozni, majd a cukrászdába kávézni vele. Puszival búcsúztunk. Most úgy érzem össze fog jönni. Innen már nem ronthatom el.

2012. szept. 6. 22:55
 29/30 anonim ***** válasza:
Én azért elolvastam de valahogy éreztem, hogy nem mered majd megszólítani és az anonim virággal akarsz majd hülyéskedni. :D
2012. szept. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Na, azóta mik a fejlemények?
2012. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!