Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lánynak összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lánynak összejöhet egy 19 éves fiúval? Ha igen ciki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Táborban találkoztunk , és nagyon sokat beszélgettünk, ebédkor mellém ült , és mindig kereste a társaságom.Első este kimentünk sétálni 2-en és átölelt meg simogatott, meg is akart csókolni , de nem jött össze.Másnap megint csak kimentünk és megcsókolt(rendesen).És akkor már a fenekemnél volt a keze...Másnap beszélgettünk , és megkérdezte h volt e 16-nál idősebb barátom...Akkor megint megcsókolt...Most járunk , de nemsokára elmegyünk egy barátnőm szülinapjára ("ottalvós bulira") és már máskor is volt nála óvszer , és valószínűleg most akar lefeküdni...Kicsit "félős vagyok" , de már 6és fél hónapja járunk.Ilyenkor "megengedett" lefeküdni vele? Lányoook!Segítsetek!Mit csináljak? Nektek volt már ilyen bajotok?Írjátok le pls!

2012. aug. 23. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
LE NE FEKÜDJ VELE. Mióta ismered? max 1 hónapja??? RIBANC VAGY??? Szerintem csak arra kellesz neki, igan a d.gásra. De megint, mivel idősebb, mint a többi, rögtön azt hiszitek, hogy ez már lesz valami... hát nem. Bocsi, fiú voltam, és NE FEKÜDJ LE VELE. Tartogasd még, megérti, ha rendes. Ha meg nem (és én így hiszem) akkor úgy is minél hamarabb fektetni akar.
2012. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk én 20 évesen 8 hónapot vártam egy 16 éves lányra. Szóval nem mindenki csak dugni akar.

22/F

2012. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1-es: ott van h 6 és fél hónap , meg előtte már régebbről ismerem...
2012. aug. 23. 08:40
 4/15 anonim ***** válasza:

Ááá, dehogy ciki tiszta gáz!

Te magad leírtad a problémát, a 19 éves fiú már többre vágyik jogosan, viszont Te még ahhoz fiatal vagy szerintem. A legjobb, ha megbeszéled anyuddal, majd Ő segít, elvisz nőgyógyászhoz stb., ...

2012. aug. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az óvszernél leragadtam, mert láttam, hogy utána már csak ilyen h*lye vernyogás van. De akkor sem ott kéne lefeküdni vele, hanem, valahol, ahol csak ti ketten vagytok, mondjuk nála, vagy nálatok, nem egy ottalvós izékén... szerintem nem elég meghitt
2012. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy itt az ideje, megbízol benne, szeretitek egymást, akkor szerintem nyugodtan. De csak ha te is akarod!


Amúgy mit kell álszenteskedni?? Vagy az lenne a normális, ha házasságig le sem feküdnének??

2012. aug. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az lenne a normális, ha mondjuk 17 éves érett nőkezdemény lenne, de most még látszik, hogy eléggé gyerekes. Nem való ezeknek még a szex... A srác meg elég undorító, vagy gyerek még az is. 19-15... ő egyetemista, a csaj meg szakközép 1...
2012. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a nagy baj h azt hiszitek h minél idősebb annál érettebb de ez hatalmas fszság ha ennyivel idősebb akkor 99% hogy csak megdugni akár és egyből otthagy nem beleszólni akarok de megtanulhatnátok a saját korosztályotokban szemezgetni
2012. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jobb esetben azaz már járta az 1-et, de úgy is sok... egészen más világ
2012. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztató válaszolók! Könyörgöm, csak 15 éves! Mit csinál egy becsúszott babánál, vagy egy kisebb-nagyobb fertőzésnél! Az anyja ha bólint rá akkor ok, ha nem, nem. Ennyi...
2012. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!