Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes megbeszélni valahogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megbeszélni valahogy, vagy egyszerűen bele kell törődnöm?

Figyelt kérdés

Főiskolán a kollégiumi szobatársam összejött egy lánnyal amolyan szexkapcsolatra. Csak pár alkalommal találkoztak, de az - elmondása szerint - igen intenzív volt. Ezen felül sokat beszélgetett a lánnyal neten, főleg szexről és ugye mi, a szobatársai sokat hallottunk erről. Aztán az egész abba maradt, szakítottak úgymond, bár nem haraggal váltak el, de azóta se beszélnek.

Pár hónappal később én összejöttem egy lánnyal, hosszú ismerkedési fázis után nagy szerelem, minden szép és jó. Most viszont egy év után tudtam meg, hogy a barátnőm az a bizonyos lány, aki a szobatársammal kavart. Nomost ez a része nemigen zavar, mindenkinek van múltja. Viszont az igen, hogy velem messze nem olyan nyitott szexuálisan, mint azzal a sráccal. Én sose kérdezem az aktuális barátnőimet az exeikről, de most akaratlanul is tudom, mi volt a helyzet. Velem nem nagyon beszél szexről és csomó dolgot nem csinálunk amit pedig vele csinált. Én is igényelném ezt a nyitottságot, de őt nem ilyennek ismertem meg.

Szerintetek érdemes forszíroznom a dolgot? Nyilván nem lenne jó, ha kiderülne, hogy mikről van tudomásom. Vagy inkább hagyjam és törődjek bele, hogy mellettem kevésbé "lángol"?


2012. aug. 23. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látod, hogy nyitott rá. Ki kell belőle hozni a vadmacskát. Ha a másiknak sikerült, akkor csak rajtad áll a dolog és nem a csajon.
2012. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Lehetőség. A szobatársad annyira vonzó volt számára, hogy azonnal mehetett a szex. Veled rá kell hangolódnia, inkább bensőleg fogtad meg. Még hezitál.


2. Lehetőség (ez jobb). A másik srác csak "arra" kellett neki, nem tervezett komolyat. Hozzád jobban vonzódik, meg akar tartani, hosszabb távra is. Ezért nyilván úgy csinál mindent, hogy "nagy szerelemként" végig olyan maradhasson (jó értelemben!). Tehát visszafogja magát, a "jobbik" oldalát mutatja, ahogy hasonló esetben egy fiú is teszi gondolom.:)

2012. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne hozd fel Neki...lehet hogy csak úgymond "új életet" akar kezdeni, normálisan viselkedni...nem "qrvulni"...meg szerintem nem is büszke a múltra...
2012. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hozd fel atémàt valahogy! Szerintem jogod van tudni!!:)
2012. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Ha a másiknak sikerült, akkor csak rajtad áll a dolog és nem a csajon."


Ez nagy tévedés. Mindig a csajokon áll a dolog. :) De lehet hatni rájuk!:)

2012. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet egyszerűen csak kiélte akkor magát...ami nem azt jelenti hogy melletted nem lángol annyira, csak te a kapcsolat többi módján add meg a törődést, attól a sráctól pedig csak szexben levezette a napi feszkót sztem..melletted viszont boldog..szóval érted
2012. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
adod*
2012. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, én boldog vagyok mellette és látom, hogy ő is szerelmes, de ugye férfi vagyok, nyilván a szex is fontos és kicsit rossz, hogy bizonyos fantáziáimat nem élhetem ki, holott mással simán megtette. Nem tragédia persze, de jobb volt amíg nem tudtam, hogy ezeket csak velem nem teszi meg :)
2012. aug. 23. 17:10
 9/13 anonim ***** válasza:
mindig is lesz, és volt, és van is egy pici dolog minden kapcsolatban ami a mézédes dolgokat kicsit keserűvé teszik
2012. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#4: azért nem olyan egyszerű felhozni a témát. Szexről beszéltünk sokszor, de van amitől elzárkózik és most meg tudom, hogy csak esetemben. Viszont felhozni azt, hogy tudom elég nehézkes dolog, hasonló ez ahhoz mint mikor valaki elolvas egy sms-t a párja telefonján, csak én tényleg véletlenül tudtam meg.
2012. aug. 23. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!