Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem folyton csak alszik/T...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyton csak alszik/Tv-zik/számítógépezik itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem f5-kor kel,és fizikai munkát végez.Nade akkor is...Sokszor már du 4-kor elalszik(és igen néha egy huzamba másnap reggelig).A szabadnapját is jobbára átalussza...Ha nem alszik akkor a Tv-előtt puttyad.Sose megyünk sehová,ő egész nap kinn van,nem vágyik rá(kertészetben dogozik,kertészmérnök,de mivel ugye válaság van átment költséghatékony munkaerőbe és az elküldött melósok helyett is be kell néha állnia).Én megértem valahol,de kezd kicst elegem lenni a lábujjhegyen járásból...Ha meg felébresztem valami csörömpöléssel(pl főzni,mosogatni merek!),akkor jön a morgás.És ez elég gáz így pláne 30nm-en:-/Már ideragad a seggem a szg-elé(nem elég a melóhyelemen..).Most is alszik már f4-óta...
2012. aug. 23. 18:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
kedves 20-as, ez gyöngyörű, ahogy leírtad! :)
2013. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
:) Remélem alakulnak a dolgok...
2013. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem igazán...Komolyan fontolgatom,hogy (le)lépni fogok:(

Én ehhez még fiatalnak érzem magam...80 éves Nagyanyámék élnek így...

2013. júl. 11. 14:52
 24/25 A kérdező kommentje:

Mult vasápnap is mondtam:Menjünk ki a Római partra(ott lakunk a környéken).

Erre:Minek?Nics ott semmi!

Monom:Hát sétláni...Meg beülni esteleg a paton egy sörre valahová...Ő fáradt különben is sok a szúnyog,és nem fog beülni velem valaholvá egy "vagyonért"...

2013. júl. 11. 14:56
 25/25 Hanariko ***** válasza:
szerintem ennek annyi... (ha érted)
2013. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!