Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem folyton csak alszik/T...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyton csak alszik/Tv-zik/számítógépezik itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem f5-kor kel,és fizikai munkát végez.Nade akkor is...Sokszor már du 4-kor elalszik(és igen néha egy huzamba másnap reggelig).A szabadnapját is jobbára átalussza...Ha nem alszik akkor a Tv-előtt puttyad.Sose megyünk sehová,ő egész nap kinn van,nem vágyik rá(kertészetben dogozik,kertészmérnök,de mivel ugye válaság van átment költséghatékony munkaerőbe és az elküldött melósok helyett is be kell néha állnia).Én megértem valahol,de kezd kicst elegem lenni a lábujjhegyen járásból...Ha meg felébresztem valami csörömpöléssel(pl főzni,mosogatni merek!),akkor jön a morgás.És ez elég gáz így pláne 30nm-en:-/Már ideragad a seggem a szg-elé(nem elég a melóhyelemen..).Most is alszik már f4-óta...
2012. aug. 23. 18:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Köttesd ki a villanyt a házból
2012. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Persze én is írtam,hogy valahol megértem...Amúgy nem mondhatnám,hogy nem szeret,sokszor például elmegy a boltba megfőz,mire én hazaérek,mert ő általában 3-4 körül már otthon van,én meg f6-6 előtt nemigen érek haza.A másik gond,hogy minden szombaton is melózik(helyette hétköznap van itthon egy szabadnapja),szóval szombatonként végképp nem tudok mit kezdeni magammal(plusz még 3 hetente egész hétvégén benn kell lennie).Nincs gyerekünk,és egy 30nm-es panelon nemigen van mit csinosítani,takarítani...De a legroszabb,hogy jövök haza a melóbol,és akkor járjak lánújhegyen mert ő alszik.Hát basszus...Nekem is kell fürödni,vacsorázni,stb,ezeket nem lehet sírí csönben megoldani.Főleg amikor vasárnap is ez van egész nap!Lassan már ott tartok jobb szeretem,ha nincs itthon:-(Legalább nem kell kusbban,mozdulatlanul gubbbasztanom a gép előtt.

Nem az a bajom,hogy fáradt,stb,mert megértem,de nem igaz,hogy legalább egy hónapban 1-2 vasárnapot nem lehetne valami közös programra szánni.

Amúgy én 29 éves vagyok,ő 34,nem vagyunk még öregek,de ez nekem nagyon olyan 20 éves házas tempó...:-(

2012. aug. 23. 19:29
 13/25 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked nem jó így vele, és ha nem sikerül közösen változtatni a helyzeten, akkor tönkre fog menni a kapcsolatotok.
2012. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Hanariko ***** válasza:
100%

"Rossz,mert feleslegesnek érzem magam"

Hagyd el, ez egy f*sz.

2012. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

10-es valahogy én is ezt tapsztalatam.A nők egy idő utánn a kölsejüket hanyagolják el,a pasik a figyelmességet/közös programokat.Persze akinek nem inge ne vegye magára...

Az meg,hogy hagyjam ott nem olyan egyszerű,azért nem pár hónapja vagyunk együtt.Meg nem is lenne igen hová mennem,max vissza Anyámhoz,de majd 30 évesen azért ahhoz nem sok kedvem van.Megaztán honnan tudjam,hogy a következő kapcsolatban nem lesz pár év múlva ugyanez?:-(

Meg ennyi idősen már nemigen ugrálnak a pasik az emberért(mindenki retteg,hogy rögötn pottyantok egy gyereket a nyakára...),elvált kisgyerekesek,talán igen,de ők meg nekem nem kellenek.Az még rosszab ,akkor meg minden hétvégén mehetnék az állatkertbe egy idegen gyerekkel,aki mindig fontosabb,mint én(persze itt is nyilván van pozitiv példa).

2012. aug. 23. 20:34
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyál "bnőt!"
2012. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nekem nincsen saját családom, tehát lehet, hogy tök hülyeséget fogok mondani, de azért lehet, hogy valaki kíváncsi az én véleményemre is. :)


Az én szüleim között dettó ez ment, csak anyukámat még plusszban az is idegesítette, hogy ő is ugyan úgy dolgozik, plusz gyereket nevel, háztartást vezet, apukám meg semmiben nem volt neki hajlandó segíteni, de azért a gépezni mindig volt ideje. Egy ideig tűrte, aztán veszekedtek, majd elváltak. És most mindenki boldog.


Szerintem akárki akármilyen fáradt, igen is erőltesse meg magát, és foglalkozzon azzal, akit szeret. Nagyon nem tetszik, hogy eggyes férfiak elvárják, hogy a nő ugyan úgy dolgozzon mint ők, és akkor még pakoljon is a seggük alá mindent, lesse minden kívánságukat.

2012. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, ha továbbra sem változtat a viselkedésén, elhagynám. Nekem egyszer volt ilyen típusú barátom, a végén már az zavarta, ha almát ettem mellette.

Ezek a típusok sosem változnak meg, mindig úgy cselekszenek, hogy nekik jó legyen, esélyed sincs megváltoztatni, akkor csak rosszabb lesz, veszekedtek, morog, lehet meg is csal, mert idegesítő leszel számára.

Értem én, hogy sokat dolgozik, de TE is ott vagy neki, és veled is foglalkoznia kell. Nem hiszem, hogy ez hosszútávon jó lenne neked/nektek, az idegeitek megy rá.

2013. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%
mi lenne, ha egyszer, mikor alszik odabújnál mellé, elkezdenéd simogatni stb? figyeld a reakciót. ha semmi, akkor kezdj el erőteljesen gondolkodni a váláson, mert ha már szexelni sem akar veled, az elég gáz :(
2013. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az előző jó ötletnek tűnik. Bár szerintem nem kell rögtön szexre hajtani, főleg, ha nem szoktátok meg annyira. Talán elég, ha csak egyszerűen kifejezed, hogy szereted, törődsz vele. Ezt megteheted mondjuk még úgy is, hogy miközben alszik, adsz egy-egy puszit a homlokára, megsimogatod a fejét, betakarod, vagy viszel neki kávét mikor gondolod, hogy ébredezik. Nálunk is hasonló volt a helyzet a szüleim közt, nem tűnt fel sosem, hogy nagyon szeressék egymást. De nem veszekedtek emiatt. Apám nagyon kívánta és igényelte a fentebb említett dolgokat, és minket gyerekeket már felháborított, hogy mindig minket ugrat mindenért, ő csak fekszik. Anyum is mindig lefeküdt miután munkából jövet megebédeltek, de estefelé felkelt, főzött, mosott, végezte a házban a dolgokat. Apum meg TVt hallgatott és számítógépezett, és mondta mindenkinek mit csináljon. A vége az lett, hogy anya elég fiatalon, váratlanul agyvérzésben elhunyt. Na akkor tapasztaltam én meg, mennyire szerette apa őt, (és nem csak apa), de nem fejeztük ki érzelmeinket egymás iránt. Különben már mi sem vagyunk kis gyerekek, 18 elmúltunk mind, de még messze vagyunk a kiröppenéstől. Szóval szerintem fontos lenne apró dolgokkal kimutatni kötődésünket a családtagok iránt. Én legalábbis nagyon bánom, hogy sose mondtam szüleimnek, testvéreimnek KOMOLYAN hogy szeretem őket (apa pl kérdezte sokszor, hogy miért nem szeretjük, erre mit lehetett egyebet válaszolni, mint, "dehogynem szeretünk"), vagy sosem adtam magamtól ajándékot nekik. Nem is tudatosult bennem különösebben a szeretet, mert természetes dolognak tűnt, de a haláleset eléggé megrázott ahhoz, hogy rájöjjek, a legtermészetesebb szeretetet is ki kell mutatni! Bocsi, hogy eléggé eltértem a témától, de remélem, hogy azért van még köztetek annyi ragaszkodás és tisztelet, hogy ne a válás legyen a megoldás. Lehet több időbe telik, amíg eredménye lenne, de meg lehetne próbálni. (az odabújás akár úgy is lehet, hogy alszol vele egyszer-kétszer, érezze, hogy ott vagy mellette, s szükséged van rá). Kitartást és sok sikert!
2013. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!