Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lép le folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lép le folyamatosan facebook chat-ről szakítás után?

Figyelt kérdés

2 hónapig jártam egy fiúval majd szakított velem,de normálisan megbeszéltük a dolgokat.


A héten ez kb a 20. alkalom hogy én bejelentkezek és ő fél percen belül eltűnik.


Az jutott eszembe hogy mivan ha azért mert fél hogy keresem vagy nem hagyom békén és hogy még véletlenül se írjak rá. De tisztán megmondtam neki hogy nem fogom keresni.


Ötletek?


2012. jún. 16. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Már leírtad a választ.
2012. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De én nem írok rá.... ő keresett meg szakítás után hogy ő még attól hogy nem vagyunk együtt szeretné velem tartani a kapcsolatot és beszélgetni,és hogy bármikor írhatok neki.

De nem írok...

2012. jún. 16. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Látod, hogy nem akar veled kontaktust, ha rögtön kilép, ahogy te bejelentkezel. Egyszerűen nem akar veled beszélgetni. Jobb ha ezt tudomásul veszed.
2012. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen ne agyalj túl sokat.

Nekem is volt olyan, hogy valaki online volt, amikor beléptem, aztán mire ráírtam volna már el is tűnt.

Olyan sokszor megtörtént, hogy rájöttem, szar ez a facebook cset, nem frissíti elég gyorsan az állapotokat, volt olyan h skype-on beszéltem az illetővel, és kiderült, már 15 perce kilépett, nekem meg még online-nak tűnt. Ha ráírok, akkor írja csak ki, hogy nem elérhető.

Tiltsd le, magadat kíméled meg a felesleges agyalástól. :)

2012. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én ezt el is fogadom,mert nem nevezhető szerelemnek a dolog.

Csak azt furcsálom hogy szakítás után Ő volt az aki megkeresett hogy beszélgetni szeretne velem tovább.

Ez miatt nem értem az egészet.

2012. jún. 16. 21:25
 6/8 Shaddark ***** válasza:
Lehet feltámadt az önérzete és most "megmutatja" ?
2012. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, az a baja, hogy nem kerested, és most dafke kilép, hogy ezzel is felhívja magára a figyelmet.
2012. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem tiltsd le, és ha be lehet állítani azt, ne is lásd hogy benn van-e. Ha ezután keresi mégis a kapcsolatot majd valahogy, akkor lehettek jó ismerősök, egyébként meg vége már rég, és csak idegeled magad.
2012. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!