Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a barátnőm folyamatosan csalt az exével, hogyan tehetnék neki keresztbe?

Figyelt kérdés
Én azonnal kidobtam, és mivel bosszúálló típus vagyok, ki szeretnék vele b*szni... :D Van valami jó kis ötletetek?

2012. júl. 23. 01:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd az élet kib.szik vele,neked semmit nem kell tenned...
2012. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elsö jól beszél...Ez már annyira gyerekes,hogy bosszútállni:)
2012. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyik haverom is így járt nem rég. Valahogy jól megkéne büntetni ezeket a kis sz@jhákat.
2012. júl. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, csak én nem ezt érdemlem, én mindig mindenkihez hűséges voltam és soha nem ártottam egy lánynak se... Amit viszonoztak is, egyszóval engem ennyire még soha nem aláztak meg! És ezt nem tudom csak úgy elnézni
2012. júl. 23. 01:23
 5/20 A kérdező kommentje:
Én megadtam neki mindent, és mindig azt néztem h neki jó legyen cserébe ő semmit nem adott, úgy érzem h csak kihasznált és a pénzemért volt velem... a hátam mögött pedig csalt és hülyének nézett.. Most akkor hagyjam annyiba az egészet?
2012. júl. 23. 01:27
 6/20 anonim ***** válasza:
Felpofoznám mindkettőt a helyedben...
2012. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
az erőszak nem megoldás
2012. júl. 23. 01:28
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy az első is írta, hagyd őket az életre. Attól nagyobb büntetést nem tudnak kapni.
2012. júl. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bosszúállás? Tegyél egérfogót az ajtaja elé. Ha nagyon ki vagy bukva, akkor medvecsapdát.
2012. júl. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Pont az a baj, hogy túl jó voltál hozzá, sosem hálálják me, kihasználják a rendes fiúkat, hidd el, ha egy bunkó macsó lennél, akkor ő maga sírná vissza magát hozzád, ha te megcsalnád.

Sajnos erre vannak programozva az evolúció által, hogy a rossz fiúk maradjanak fent és a jó fiúk pusztuljanak ki, mert nekik csak a rossz fiúk kellenek. Szomorú, de ez az igazság, akárhogy is tagadják, hogy nekik csak a rendes fiúk kellenek, ezt a tudatos énjük mondja, de mélyen legbelül egy vadállatra vágynak.

2012. júl. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!