Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek, hogy sikerült túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy sikerült túllépni ezen?

Figyelt kérdés

Szóval 3 pasi is megcsalt már.... És most van egy új, de egyszerűen nem tudok benne megbízni.

Tudom, hogy nem kéne őt ezért "büntetnem", de egyszerűen... félek, minden egyes apró jelre figyelek már és saját magamat őrlöm fel.

A kérdés nem is igazán az, hogy hogy változtassak magamon. Tudom, hogy nem kéne ennyire rágörcsölnöm, mert nem minden pasi egyforma és ő nem tehet arról, hogy az eddig párom közül mind megcsalt!

Hanem az, hogy akivel szintén ez, vagy ilyesmi történt (hogy sok pasi megcsalta) nem gondoltátok úgy, hogy a ti hibátok, egyáltalán mondták nektek, hogy hát ha már ennyi pasi megcsalt, az tuti a te hibád?

Nekem mondták, pedig tényleg mindent beleadtam a kapcsolatba (az ágyban bármi jöhet, odafigyelő vagyok, jó házi"asszony", kedves, őszinte), de mégis mintha rám lenne írva nagy betűkkel, hogy gyere csalj meg!, vagy én nem tudom...


2012. aug. 25. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudod, àltalàban az ilyen embereket csaljàk meg, akik mindent megadnak a partnernak, és tudod miért? Mert àltalànossàgba szemét pàrt vàlasztanak. Engem is csaltak màr meg, viszont ugy tünik a mostani pàrom normàlis, mégis, én is nagyon féltékenyyé lettem, ha valaki rànéz pàromra, màr morgok....nem mindig a megcsalt fél a hibàs, vannak ri.bancok és tetvek a vilàgon sajnos:(
2012. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Rosszul választottál, csak ennyi a hibád.

Sajnos túl sok az ilyen gerinctelen ember, de valahogy próbálj megbirkózni vele!

2012. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát igen, ha sorozatosan a rosszat tapasztalod, akkor nagyon nehéz újra bizalmat nyerni bárkiben is! Én is hasonló okok miatt lököm el magam az emberektől... Idővel lehet elmúlik


/F

2012. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát!

Én is elgondolkoztam rajta, hogy ugyan miért lenne az én hibám? Csak mert mindent megadok? De aztán a mostani párom előtti pasi meg is ütött és arra is azt mondta megérdemlem... és egyébként is rendkívül kicsi az önbizalmam, hát még ez is!

Mindenesetre megpróbálok nem ezen agyalni nap, mint nap, mert saját magamat teszem tönkre!

2012. aug. 25. 12:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem is csaltak már meg jó párszor. Én annyival tettem túl magam a dolgon, hogy aki meg akarja tenni, az meg fogja, ha aggódok, ha nem. Innentől kezdve felesleges parázni, mert inkább csak előidézed vele, semmint elkerülöd.

Ma már csak egy dolgot kérek minden egyes kapcsolatom elején: őszinteséget. Ha megcsal, ne titkolja el, mondja el, és hagyjuk egymást békén, én meg megígérem, hogy nem fogok kiakadni, hisztizni, és drámázni. Persze, ezt is meg szokták néhányan szegni, de olyankor már csak azért sem szoktam kiakadni, csak hátat fordítok, és lelépek. Ennyit érdemelnek az ilyen alakok, nem többet.


Lehet a megcsalt fél hibája is, de én eddig bármelyik exemmel beszéltem erről, azt mondták, hogy nem az én hibám volt, ők hülyültek meg. Utólag a legtöbb megbánta, és a mai napig eszükbe jut, hogy a lehető legrosszabb embernél játszották ezt be, mert olyasmitől vágták el magukat, amitől kár volt. Lehet neked is meg kéne kérdezned exeidet (ha már túl vagy rajtuk), hogy miért történt. Ha a te hibádból történt, tanulhatsz belőle, ha nem, akkor megnyugodhatsz.

2012. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Huhh, későn olvastam el, amit válasznak írtál... na olyan embereknél kérdezés nélkül se emészd magad. Undorító.

Ha rám hallgatsz, megpróbálsz egy kis önbizalmat összeszedni, a kapcsolatodnak is nagyon jót fog tenni =) Sok módszer van erre, ha gondolod szívesen adok pár tippet (nekem is voltak hasonló gondjaim).

2012. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, talán az idő.

Hogyha a mostani pasim szeret, akkor biztosan szán rá időt, hogy türelmesen megvárja, míg végre megbízok benne. Elvégre én is szánnék rá, ha hasonló helyzetben lenne, mert mindennél jobban szeretem őt! :)

2012. aug. 25. 12:24
 8/11 anonim ***** válasza:

A megcsalásra nincs mentség. Még akkor sem, ha esetleg nem vagy jó az ágyban, és lelki téren sem adsz sokat, akkor sem az a megoldás. Ha valami nem tetszik az egyik félnek, akkor szépen elmondja a másiknak, és megpróbálják megbeszélni. Ha így nem lehet megoldani a problémát, akkor vagy így él (kompromisszum), vagy pedig szakít, és keres valaki olyat, aki megadja neki a számára fontos dolgokat. Sajnos a mai ember nem ennyire egyenes és empatikus.

Aki olyan típus (gerinctelen), az meg fog csalni akkor is, ha te vagy a világ legtökéletesebb párja. Akiben viszont egy kicsi emberség és empátia van, az nem. Arra törekedj, hogy kiszűrd az előbbi példában említett egyedeket. Biztos voltak mind a háromnál jelei annak, hogy nem szeretnek.

2012. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Voltak igen.... sajnos!

Csak úgy gondoltam, megpróbálom megoldani. Úgy látszik nem elég erősen próbálkoztam NEKIK!

Én alapvetően olyan típus vagyok, hogy legelső randizgatásoknál elmondom: Szeretem az őszinteséget és elvárom, hogy ha már nem szeret, meg AKAR csalni, mondja el és vagy megoldjuk, vagy akkor elköszönünk egymástól békében. Ez lenne a normális.

Igen, a megcsalásra tényleg nincs mentség, és ahol, akinek csak tudom mindig elmondom.

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2012. aug. 25. 12:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem a másik oldalt szólítottad meg, de talán hasznát veszed a véleményemnek...

Férfiként azt tudom neked mondani (és ezzel most magunk ellen is beszélek, mert mi pont erre vágyunk), hogyha túlságosan is alárendeled magadat a pasid igényeinek, akkor az sem jó. Szeretünk mindent megkapni, de ha marad egy rész ami vmilyen módon izgatja a fantáziát, fenntartja az érdeklődésünket, az nagyobb erő lehet a megtartásnál. Számomra jobb érzés, ha van a páromnak tartása is! - bár macerásabb így a kapcsolat (kompromisszumok, egyeztetések), de legalább interaktívabb is. Viszont egy infantilisebb férfi inkább kitér az akadályok elől (különbséget kell tenni az áthatolhatatlan fal, és az átléphető kavics között), és általában a legkönnyebb utat választja, ezért fontos a választás is, ami úgy látszik, nem erősséged, mert mindig belehúzol a "tutiba".

Persze tényleg létezik az a bizonyos külső tényező is (csábító harmadik), ami ellen nagyon nem tudsz tenni, max. lelövöd.

2012. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!