Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék vad? Többilent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trophy7 kérdése:

Hogyan lehetnék vad? Többilent.

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint nem vagyok elég vad, mit csináljak hogy vadabb legyek?

HOgy izgathatom fel? Akár csókolózás vagy valami? (pinanyalás megilyenek nem jöhet szóba) csak tapi.. Kérlek segítsetek, akinek módszere van íírja le üziben vagy vagy kommentben.



2012. aug. 25. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen nyámnyila :) Fogd meg az asszonyt, pakold fel az ágyra, csapj a seggére, te irányítsd a szeretkezést. Tépd a haját, légy hevesebb, csókold végig. De ne nekem kelljen már kitalálni, hogy mit csinálj a barátnőddel :D
2012. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A pinanyalás meg ilyenek miért nem jöhet szóba?
2012. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert fiatalok még.
2012. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg hova vaduljon? Okos kislány lehet, ha nem engedi, hogy megdugja, de azért legyen van. OMG...
2012. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*legyen vad
2012. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönsz neki rárugsz egy tolót, az elég vad lesz neki. Az első válaszoló szerintem mindent leírt, amit én tanácsoltam az legyen a b terv.
2012. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, igen fiatalok vagyunk még... nyilván nem úgy akarja hogy megdugjam hanem nelegyek félénk.... legyek bátor és vad pl nyúljakbe a csöcséhez, stb.. és ehhezkéne tipp..
2012. aug. 25. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kúrd meg mint egy mocskos ribancot, de maximális tisztelettel. A nők erre gerjednek! :)

27F

2012. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne beszelj ilyen gusztustalanul, foleg nem vele,rola, ez az elso tipp,:) es a masodik emellett, hogy ne o kelljen magara huzzon, hanem te lokd be az agyba, es te iranyits.
2012. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!