Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális viselkedés ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez egy pasitól?

Figyelt kérdés
A legkevesebb pénzt is sajnálja tőlem. Már három éve együtt vagyunk és először nem zavart nagyon, mert sose mondtuk ki hogy járunk csak úgy össze melegedtünk. De mostmár kezd zavarni. Akárhova megyünk, haverokkal vagy csak ketten, mindent magamnak kell füzetni. Ráadásul neki nyári munkája is van én meg nem találtam ebben az évben semmit. Eléggé le vagyok égve neki meg van kb 100.000 ft-ja. És még csak nem is az a helyzet hogy el akarja tenni későbbre, mert mindig hülyeségekre költi, rám meg nem gondol egyátalán. És én nem várom el hogy mindent kifizesen helyettem. De ha elhív fagyizni még azt is én állom. Vagy ha elvisz valahova, strandra, kirándulni, ebédelni, akkor a látszat kedvéért kifizeti aztán meg cseszeget hogy adjam vissza. :S
2012. aug. 25. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ez kérlek szépen nem épp párkapcsolat.

Nem normális, egyszer te, egyszer ő, vagy a felesben fizetés lenne a normális.

22/L

2012. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bunkó a gyerek.
2012. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egy büdös paraszt. Nem érdemel meg téged, hagyd ott...
2012. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon gáz és nem normális viselkedés. Az még oké, hogy nem halmoz el ajándékokkal ha nincs sok pénze, az is rendben lenne, ha néha te fizetnél, de azért hogy akkora paraszt legyen, hogy visszakéri egy belépőjegy árát... Nem is tudom, ezeknek hogy van nőjük.
2012. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, bunkó dolog az ilyen
2012. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

naggggyon bunkó, én tuti nem lennék ilyennel...

egyébként erről eszembe jutott, hogy egy csomó nő panaszkodik itt az oldalon, hogy a férjük semmi pénzt nem ad nekik, amíg ők otthon vannak a gyerekükkel....na, szerintem a te pasidból is ilyen apa lesz

2012. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet h sok pénzéhes ribanccal volt már dolga, és ezért óvatos.
2012. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3 év után én ezt kicsit túlzott óvatosságnak érezném :D Egyszerűen csak skót.
2012. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

amugy én vagyok neki az első 17 évesek vagyunk, szóval alap hogy mikor össze jöttünk akkor még apu meg anyu fizetett nekünk mindent :D

De mostmár van nyári munkája. És én tényleg nem kérek tőle sokat, de szerintem az a legnagyobb parasztság hogy vissza kéri a pénzt amit rám költött. :S

Megjegyzem, strand belépő 400 ft, egy jégrém a lidl-be 100 ft, Nem olyan nagy pénzekről van szó, de akkor is zavar.

2012. aug. 25. 13:38
 10/14 anonim ***** válasza:

iijjj hááát, azért ez a 100 ft-os jégkrém már kicsit tényleg gáz. Mármint alapból, meg nem mintha az árú értékétől függne hogy ki fizesse, csak azért így hogy vissza kunyerálja meg nem fizet semmit, aztán még egy jég krémet se képes venni..


Szóval jó hogy nem már a papír zsepit sajnálja, hogy ne az övébe fújd az orrod. De hát úgy látszik ő egy tapló pöts.

2012. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!