Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet elég érett egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet elég érett egy 22 éves fiú egy komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés, de van egy fiú aki tetszik de csak 22 éves, én meg 4 évvel idősebb (sajnos). Nem hinném hogy összejövünk, engem ugyanis nagyon aggaszt a korkülönbség, csak érdekel hogy azért előfordulhat-e olyan hogy valaki fiú létére ennyi idősen komoly kapcsolatra vágyjon és kitartson a párja mellett...
2012. aug. 25. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen is lehet már elég érett hozzá valaki, nem kortól függ, hanem neveltetéstől és hozzáállástól.
2012. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ki mennyire érett nem a kora határozza meg. És a korkülönbség különben sem számít semmit, ha bírjátok egymást.
2012. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

persze,hogy lehet elég érett.És lehet ennek pont az ellentéte is.:D

De hát sokat számít,hogy ismered a fiút.Az én párom is 22 éves és érettnek gondolom,vannak tervei,ambíciói.

2012. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem korfüggő.
2012. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát, egy 17 éves is lehet érett,és egy 40 éves is lehet éretlen.nem attól függ,hanem az embertől.
2012. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan 50 fölötti férfit, akinek unokája és családja van és a tudtukon kívül tart 5-6 szeretőt.

Ismerek olyan 23 éves srácot, aki 4 éve él boldog párkapcsolatban és gyerekeket, esküvőt tervez.


Kicsit sem kortól függ...

2012. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek :) Jól esik ezt hallani, bár mivel nem tudom hogy őt zavarja-e a korkülönbség ezért nem is merek belegondolni hogy akár össze is jöhetnénk. Viszont nagyon érett gondolkodásúnak tűnik, ráadásul nagyon szimpatikus minden téren... Bár az előző párom (akivel 4 évig voltam együtt) másfél évvel fiatalabb volt és sajnos azt bizonyította hogy jobb ha idősebb a férfi... Nehéz ügy...
2012. aug. 25. 19:44
 8/8 anonim válasza:
Egy próbát lehet megérne :)
2012. szept. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!