Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj van velem? Így hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem? Így hogy lesz barátom?

Figyelt kérdés
Főleg a tanulásra koncentrálok, sosem járok bulizni, max bólingozni néha. A szabad időm nagy részét a legjobb barátnőmmel töltöm, vagy olvasással, filmezéssel, edzéssel. 4 éve éreztem valami gyerekszerelem félét egy fiú iránt, ami persze viszonzatlan volt. Azóta sem éreztem semmi hasonlót. Ha látok egy helyes srácot egyáltalán nem fog meg, megállapítom, hogy jól néz ki és továbbmegyek. Lehet, hogy még nem találkoztam a megfelelő emberrel? Más volt hasonló helyzetben? 16/L
2012. aug. 25. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled.Még nem találkoztál olyan sráccal aki megdobogtatja a szíved.
2012. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális...


23 éves fejjel állíthatom, hogy semmi értelme tönkretenni az életet azzal, hogy mindig ez a cél. Mármint hogy legyen valakid.


Én ezt csináltam, ettől nem tudtam annyira örülni az élet dolgainak, amennyire lehetett volna. És mivel mindig járni akartam valakivel, olyanok mellett is lecövekeltem, akik mellett szinte bűn volt. Ugyanis azt hittem, nem lesz senkim, ha ő kicsúszik a kezemből.


Most meg VÉLETLENÜL, MINDEN ERŐFESZÍTÉS NÉLKÜL találkoztam egy lánnyal, akiről úgy gondoltam, ilyen ideális lány nem is létezik. (Persze ideális tényleg nincs, de közel ideális igen, ő.)

2012. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok,csak fiúban.Én nem görcsölök azon,hogy mikor lesz barátnőm,majd lesz valahogy.16/F
2012. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
teljesen rendben vagy :)
2012. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem is akarok feltétlenül barátot. Majd ha találkozok a megfelelő emberrel, aki mellett jól érzem magamat akkor igen. Csak azt sem akarom, hogy végül egyedül maradjak.
2012. aug. 25. 17:57
 6/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

16 évesen elhagyja "szádat" h egyedül maradsz ?:D na ez a nem normális! XD [fű de emlékeztetsz te engem valakire wááh]


de h válaszoljak is: teljesen normális. még mindig jobb mint ha random bele esel minden 2. pasiba és halmozod a viszonzatlan szerelmeket. oké ez így elég negatív lett :)

2012. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs veled. Nekem is baromi kevés, ha valaki jól néz ki. Ha nincs, ami megfogjon benne, nem érdekel.

Hol laksz? :)

19/f

2012. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Debrecen. :)
2012. aug. 27. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
szuper, én meg Győr mellett :(
2012. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!