Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem a gond hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond hogy az összes edddigi barátom megcsalt?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért lehet ez, pedig mindent megadtam nekik szex terén semmire nem mondtam nemet, én sose voltam fáradt és mondtam azt hogy most ne. voltak egyéjszakás kalandjaim is és a srácok utána mindig mondták, hogy még senkivel nem volt ilyen jó a szex és ezt most nem menőzésképp mondom, mert tényleg igy volt...és pont emiatt nem értem, hogy akkor miért kell engem megcsalni? kinézetre is azt mondják nagyon szép lány vagyok és pl az exem is egy nagyon ocsmány lánnyal csalt meg...amúgy ha nem csak ezeket a dolgokat nézzük nagyon tudok szeretni és ezt ki is mtatom, bármiről lehet velem bezélni, szívesen meghallgatok mindent és mivel elég sok mindenben otthon vagyok igy általában ha úgy van segiteni is tudok probléma esetén. egyik srác haverommal beszélgettem és ő azt mondta szerinte minden srác ilyen csajról álmodik, aki szép de belsőleg is rendben van és még a szex is jó vele...na de most akkor ezek után ott a kérdés, hogy akkor miért kell megcsalni engem??
2012. aug. 2. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos a természeteddel van gond akkor
2012. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez elég egyoldaló vélemény rólad, nem gondolod?:) A másik felet kell meghallgatni.

Az oké, hogy okos vagy, és tudsz segíteni bizonyos problémákban. De ha ezt úgy adod elő, na most aztán Zeusz leszállt hozzád az Olümposz hegyéről, és lásd egyszerű földi halandó, megoldja szánalmas matek/kémia/fizika feladatodat...akkor ettől én is hülyét kapnék.

2012. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Gyerössze a haveroddal ha ilyeneket mond. :D


Vagy az van, hogy hülyéket fogsz ki és szórakoztak veled, nem voltak szerelmesek, vagy az, hogy túlságosan a külsőségekre hagyatkozol és a szexre. Nekem így ez a benyomásom.


21/N

2012. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy neked mit mondanak és egy másik dolog, hogy mi a valóság. Ahogy leírod, simán el tudom képzelni, hogy lehet odateszed magad minden téren, talán túlzásba is viszed, ezt nem feltétlenül értékeli minden fiú, lehet, hogy azt gondolják, már ezer pasival voltál, hogy ennyi gyakorlatod van. Ráadásul azok a lányok, akik robbantanak az elején, utána unalmasak lesznek, mindig nem lehet tökéletesnek lenni. Sok fiú inkább választ egy szerényebb lányt párjául, mint egy világ kur...váját, akivel mindent meg lehet csinálni első szóra, szóval szórakozásnak jó, de másra nem. Sok lánynak túl nagy az egoja és többet gondol magáról, mint ami valójában. Látszólag te sem találsz magadban hibát, minden téren pozitívan fested le magad, közben biztos valami nem stimmel, ha így lelépnek mellőled a fiúk. Lehet, túl sok vagy nekik és nem kérnek ebből.
2012. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*Gyere
2012. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy beképzelt kis qrva vagy,és ezt unták meg,komolyabbat akarnak,másra nem tudok gondolni,mert ha még egy-két pasi,dehogy mindenki megcsaljon,szerintem ez lehet,ezt nem megbántásként írtam,ne értsd félre.
2012. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A stílusod, az öltözködésed, a múltad alapján lehet, hogy van rólad egy kialakult vélemény, szóbeszéd, csak ezt senki nem mondja a szemedbe. Én is ismerek ilyen lányt, aki nagyon meg van magával elégedve, közben a lakótelep ribancaként tartják számon.
2012. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó érzés, hogy tényleg igaz a "valaki őt is unja" idézet.

He he :D

Nem tudni mi lehet a baj, ha csak a jó tulajdonságaidat emeled ki.

2012. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy "rossz" tulajdonságod biztos van: rossz pasikra pályázol, ezért rossz pasikat fogsz ki! Talán azon kellene elgondolkoznod, hogy milyen típusúak voltak ők, mi vonzott bennük, és talán ezt megértve tudsz váltani is, ha el szeretnéd kerülni a további csalódásokat. Mert a rossz választás, vagy a rossz bepróbálkozó elfogadása is hiba. Lehet hogy szimpik voltak, de végül elbuktak a nagy teszten (az egy éjszakás, tovább veled nem maradó férfiakat is ide sorolnám, mert ők sem tartottak ki végül melletted). Hátha van még másfajta férfitípus, ami bejön neked, de mégsem bántanának meg ilyennel. Nézz körül, hátha ismersz is egyet!
2012. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valami gond csak van a háttérben, és nem csak szexből áll a világ.
2012. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!