Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy jöjjön el velem haza a szüleimhez?

Figyelt kérdés
Már másfél éve együtt élünk és mindig együtt megyünk haza a szüleimhez. Az ő szüleinél lakunk... De most egyszerűen nem akar velem eljönni. Én nem bírok nélküle menni, soha nem töltöttünk külön még egy napot sem. Most meg egyszerűen elzavar haza, hogy itt az ideje, hogy egyedül menjek. Nélküle nem akarok. Most mit csináljak? Nagyon bánt ez az egész.
2012. aug. 18. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagytok összenőve, én belehalnék, ha egy olyan kapcsolatban kéne élnem, mint a tiétek, de nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy egy kicsit egyedül akar lenni, egy kis magányra vágyik. Szerintem ez teljesen normális.

Sőt, a szüleid helyében is örülnék, hoogyha néha egyedül mennél, mert azért úgy máshogy beszélgettek, ha csak magatok vagytok és arra is szükség van.

Szerintem teljesen megöl egy kapcsolatot, ha nincs az embernek egy kis saját szabadideje, de persze az mindenkinél más, hogy mennyi szabadidőt igényel.

Egyébként most, hogy ezt írom, azon kívül, hogy mi külön lakásban lakunk ugyanez a helyzet, én most egyedül jöttem a szüleimhez (mondjuk én szoktam egyedül is, vele is). Ő i egyedül ment az anyukájához ma.

2012. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy ne akard rá venni. Ideje egy kis szabadidőnek. Mind a ketten belefásultok, ha nincs külön töltött idő. Mi heti 3-4 napot töltünk együtt mert neki is dolga van meg nekem is. Persze hiányzik a másik, meg minden, de így nem válik egyhangúvá unalmassá a kapcsolat.
2012. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!