Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Vőlegényemmel elég sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Vőlegényemmel elég sok nyilvános helyen szeretkeztünk bár ezek a helyek már nem olyan izgalmasak! Eszetekbe jut valami nagyon extrém hely? Bármilyen ötletet írjátok le! :D

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 19:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hé te nem nyíregyi vagy?
2012. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Csinálhatod áruház közepében is. :)
2012. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Mókusgyilkos ***** válasza:
78%

van 1 ötletem: a válaszolók közt csak van vkinek 1 nagyobb netalántán két szintes háza. na el megyünk oda páran + ti. 2 csapatra bomlunk. mind 2 csapat 2 emberrel kezd [értelem szerűen a pároddal vagytok 1 csapatba :D] a ti feladatotok úgy elkerülni a másik csapatot h közbe szórakoztatjátok 1mást. a másik csapat feladata megtalálni titeket [nem muszáj 1ütt menni SŐT!] h közbe szórakoztatja magát. ha a 2 csapat contact történik [megtalálnak titeket] akkor bizony bünti van :D [ez már a megtaláló perverziójára és nemére van bízva]

mind eközben 1 adóvevő segítségével mind 2 csapat hallja a másikat [a kereső csapat is lőjön ne csak ti legyen vmire dolgozniuk] ha a kereső csapatból idő előtt elmegy vki v megtalált titeket akkor a helyére be áll a következő ha ti mentek el előbb akkor újra kezdődik a játék és a teljes kereső csapat cserélődik.


elég extrém?:D most nem azért de ahhoz képest h most találtam ki bakker ez nem is rossz XD

2012. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mókusgyilkos ez nagyon nagy ötlet, meg kellene valósítani :D
2012. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
öhm.. nem! nem nyíregyi vagyok :D Zihan 123 jok az ötletek :) Mókusgyilkos ez tetszik nagyon jo :D öhm... ilyen 5. kéz? :D
2012. aug. 25. 22:42
 16/22 A kérdező kommentje:
bocs Zohan123 rosszul irtam :D
2012. aug. 25. 22:43
 17/22 Mókusgyilkos ***** válasza:
5. kéz? bocs én az 1v1 műfajban vagyok szóval ha ezzel arra utaltál h csak szimplán le tapiz a megtaláló akkor.. nem :D gondolj bele 1 házban kerget miközben hegyezi a cerkát mennyi az esélye h csak le tapiz ?:D na jó van ha mondjuk lábfetisiszta v ilyesmi. de abba meg mi a poén :) de mondjuk 1 domina jellegű lány a kereső csapatba már tudna érdekes dolgokat produkálni a vőlegényeddel :D hát még ha bi.. :P
2012. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem az 5. kezet valaki más tette fel :D én is tudok érdekes dolgokat csinálni az én szerelmemmel ehhez nem kell nekünk más .... :D
2012. aug. 26. 09:44
 19/22 A kérdező kommentje:
a 3.ba nem mennénk bele vagy legalábbis én nem
2012. aug. 26. 09:46
 20/22 anonim ***** válasza:

Tényleg csináltad már más emberek előtt?

Pl:Utca, Margit sziget, erdő...

Azt akarod, hogy több ember is lássa?

2012. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!