Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már az első veszekedés alkalmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az első veszekedés alkalmával szakítanék?

Figyelt kérdés

Párommal tegnap egy kis semmi dolgon úgy összevesztünk, hogy nem is beszélünk egymással azóta. Mindketten feltupíroztuk egy kicsit azt hiszem, mert nem voltunk jó passzban. Végül mondtam neki, hogy felejtsük el, mert hülyeség az egész, de ő folytatta és ez a nem szólok hozzád dolog lett belőle. 4 hónapja vagyunk együtt, eddig nem volt gond kettőnk között. Mindketten 20 évesek vagyunk.

Az előző kapcsolatom tele volt veszekedésekkel, nem szeretnék még egy ilyet. Tudom, nincs párkapcsolat vita és veszekedés nélkül, hiába szeretem őt, komolyan megfordult a fejemben, hogy szakítsunk. Menekülni sem akarok. De fontosabb dolgunk is van annál, hogy ezzel idegesítsük magunkat és a másikat.

Okos enged, kezdjem én a békülést? De úgy érzem neki illene ebben a helyzetben.

Mi a helyes lépés?



2012. aug. 26. 13:53
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:

lehet h túlreagálod de lehet h nem.


Mi volt a vita tárgya?

2012. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég éretlen vagy egy kapcsolatra, ha egy vita után szakítanál. Ezek erősítik meg az egészet.
2012. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na gyerekek, most próbálajtok meg felnőteset játszani. Üljetek le és beszéljétek meg
2012. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A lényeg annyi, hogy én szeretnék délután találkozni. Ha nem is a legnagyobb melegben, de ő meg mindig csak este akar, hogy ne legyen olyan meleg már, mert nem szereti. Bezzeg edzeni elmegy a nap legmelegebb szakában, de velem meg mindig csak este 7 után.

Nem sokára vége a nyárnak és kezdődik a suli is, amikor messzire kerülünk egymástól.

2012. aug. 26. 14:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Barátom sem hajlandó ezekben a nagy melegekben kimenni délután. Mért nem mentek egymáshoz? Akkor nem kellene kint ülni a melegben...

Amúgy én is félek az olyan kapcsolatoktól, amik tele vannak veszekedéssel, de szerintem az elsőnél nem kell rögtön szakításra gondolni.

2012. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De utána futkosni sem akarok. Így túljátszani valamit.. :/
2012. aug. 26. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
én ilyenen nem veszekednék, hanem magamban megjegyezném hogy nem vagyok neki annyira fontos hogy találkozzunk előbb. amúgy azzal hogy támadsz nem érsz el semmit, azzal többre mész ha elmondod hogy hogy érzel ezzel kapcsolatban, talán együttérzést is fog tanusítani. ha az előző kapcsolatod tele volt veszekedésekkel, akkor ott mindkettőtöknek volt benne felelősége, ugyan úgy ahogy ebben is. ha szakítasz és ugyan ilyen marad a hozzáállásod , akövetkező pasival is ugyanígy veszekedni fogtok.
2012. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem én csináltam belőle veszekedést. Még időben abbahagytam és próbáltam megbeszélni. Számtalanszor felvetettem, hogy igen, nekem ez így nem tetszik. De mindig az volt ahogy neki tetszett. De nem leszek kiskutya, hogy én futkossak utána. Neki van gondja, de most is leszarja a fejem.
2012. aug. 26. 20:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell futkosni utana, mehet o is hozzad.
2012. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Túl büszke ahhoz.
2012. aug. 26. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!