Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kapcsolat első pár...

Ha a kapcsolat első pár hónapjában sok a veszekedés akkor jobb nem erőlködni hanem még időben szakítani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Minnél elöbb, annál jobb.
2011. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Az első pár hónapban, tehát a rózsaszín köd időszakában mi a fenéről tudtok veszekedni? Szerintem nem lesz jó vége:(
2011. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem sok jóval kecsegtet, ha már az elején így vitatkoztok. Jobb most szakítani, később még jobban fájna.
2011. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez azért függ pár dologtól:

-Mi a veszekedés tárgya.

-Hogyan zajlik le a veszekedés.

-Ha vannak más téren gondok az egyik, vagy mind a kettő féllel, akkor nem feltétlen egymással van bajuk, csak nincs kin levezetni.


Nálatok hogy működik ez?

2011. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Mi is már az elején sokat veszekedtünk mert nem ismertük annyira egymás meg h ki min sértődik meg, csiszolódnunk kellett.Most már 1 éve együtt vagyunk és igen most is tudunk veszekedni de azokon már nem mint az elején és nem annyit mert kiismertük egymást nagyjából.
2011. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sok munka miatti időhiány a legfőbb vitatéma, amikor ráérünk és együtt vagyunk akkor teljes a harmónia.Kérdés hogy megéri-e a kevés jó a több rossz mellett.
2011. máj. 2. 17:59
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Sztem sem jó ha már az elején veszekedtek, a rózsaszín köd nálunk nagyon sokáig tartott és nem tudtunk volna miről veszekedni. Így 1,5 év eltelte után azért már akadnak dolgok :)
2011. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tetris ***** válasza:

Olyan házaspár nincs, és nem is lesz, ahol soha ne lenne veszekedés. Főleg amikor összekerül két ember, össze kell csiszolódniuk, egymához alkalmazkodniuk. Ez bizony azzal jár, hogy néha összecsörren a kanál, meg a villa. Ha a vitákat képesek vagytok idővel rendezni, akkor nincs semmi baj. Most tanuljátok az együttélést, hát persze, hogy vannak viták. Elvégre egyikőtök se egy lekvár, mindketten a saját akaratotokat próbáljátok érvényesíteni. A kérdés itt az, hogy képesek vagytok-e a kompromisszumra a kapcsolatotok megtartása érdekében. Mindkettőtöknek engednie kell egy kicsit. Ennek a megtanulása zajlik most éppen.

Maradjatok szépen együtt, és kívánom, hogy mielőbb csiszolódjatok össze!

2011. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi az első hónapokban, pontosabban az első év második felében nagyon sokat veszekedtünk. Idegileg ki voltam készülve...de olyan szinten és olyan hülyeségeken veszekedtünk, hogy ma röhögni és sírni tudok rajta egyszerre:-S

Mi nem szakítottunk, együtt maradtunk, már lassan 4 éve vagyunk együtt. Az első évben volt veszekedések óta semmi komolyabb problémánk nincs, stabil kapcsolatunk van, tényleg ritkán van közöttünk nézeteltérés, néha csodálkozom, hogy milyenek voltunk az elején. Én ezt az értetlenség számlájára írom. Kérdés, hogy nálatok mi a helyzet?

Ha alapdolgokban egyetértetek és hülyeségeken veszekedtek akkor rendben van. De az ilyen "anyjap.csázós" veszekedések nem jelentenek jót...

2011. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17:53 vagyok ismét.


Nálunk az a helyzet, hogy apróságokon veszekszünk, pontosabban a semmin. Ez akkor fordul elő amikor fáradtak vagyunk, és nyűgösebbek vagyunk, vagy amikor én nagyon magam alatt voltam(most kezd jobb lenni) akkor a vége fele már kötözködtem.

Már lassan fél éve együtt vagyunk.

A nézeteink a jövőről és a jelenről is megegyeznek, ugyan úgy akarunk majd gyerekeket is ha eljön az ideje, össze akarunk költözni, hűségesek vagyunk, szeretjük egymást.

Azok az apró kis veszekedések nem múlják felül a nagy és mély szeretetet.

2011. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!