Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letöröltem msn-ről és még ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröltem msn-ről és még ő van felháborodva. Jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Az exemet letöröltem msn-ről és a barátnője msn-ről írt rám nagy felháborodva... Pedig megalázott többször és szórakozott velem. Sose szerette úgy seski ahogy én ezt ő is tudja, de már nem bírtam tovább és meg kellett tennem, h letörlöm, h hagyjon békén. Sajnálom pedig még mindig érzek iránta valamit, de így már nem ment... :(
2009. júl. 25. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól cselekedtél annak ellenére hogy érzel valamit iránta,de a megalázás nem egy szép dolog-.
2009. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon helyesen tetted, ő pedig egy önző szemét amiért elvárja hogy jópofizz meg kapcsolatban maradj vele annak ellenére ahogy bánt veled, ezt mondd is meg neki érvelésképpen, ha továbbra sem hagy békén.
2009. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
előtte szoltál neki hogy hagya abba mert ha igen akkor ok nélkül van felháborodva
2009. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudod a választ.Te mondtad,hogy meg kellett tenned,vagyis nem érzem,hogy megbántad volna.Ha pedig úgy érzed,hogy jól tetted,akkor tök mindegy,hogy ki mit mond!A felejtés egyik legjobb,de legdrasztikusabb módszere,hogy a közvetlen környezetből legjobban el kell távolítani,hogy ne legyen a mindennapok része már,de szerintem ez annak is kegyetlenül fáj,aki megteszi.
2009. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól cselekedtél. Kapcsolatod nincs már vele, ebből a szerelemből nem lett barátság. Véget kellett vetned életed azon szakaszának, amelynek része volt, eldobtad a múltadat, hogy új életet kezdj. És ha barátnője is van, akkor ez miért érdekli egyáltalán? Nem is értem, ne foglalkozz vele.
2009. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jól tetted, inkább telegyél felháborodva h ő ezen felháborodott, ugyanis szíved joga azt letörölni, akit akarsz, ésmivel szakítottatok, ő megalázott téged, így te nemkívánod tartani vele a kapcsolatot. ezt megis mondhatod neki.
2009. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem a választ csak saját magadtól kaphatod meg:) Biztos,hogy csak ő hibázott?!(Ezt gondold át)
2009. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát nekem ő volt a mindenem mindent megtettem érte ezt ő is tudja...
2009. júl. 26. 00:01
 9/9 anonim válasza:

Ez a történet mintha már velem is megtörtént volna kisebb nagyobb változtatásokkal,akár az enyém is lehetne:)

Ha úgy érzed jogos volt akkor jól cselekedtél,de ha elbizonytalanodtál akkor még mindig vannak megválaszolatlan kérdések,amire nem "tőlünk" fogod megkapni a választ.


...L..

2009. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!