Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy lehet kapcsolatom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy lehet kapcsolatom, ha idegbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
**/F
2012. aug. 26. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

persze egy fogyatékos nővel simán...


meg is találtam a párodat ERZSIKÉT :)

http://www.youtube.com/watch?v=Egn7ElFedhA

2012. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ahányszor felvillan egy rossz emlék, annyiszor törnöm zúznom kellene és néha vágyak érzek az ölésre vagy az elevenen megnyúzásra.


De ez nem a páromra irányulna, hanem arra akit utálok.

2012. aug. 26. 20:21
 3/14 anonim ***** válasza:
szóval szerencsétlen fiú voltál akit utáltak az osztálytársai és cikiztek meg egyebek vagy Elutasítások sora ért téged és megaláztak is?
2012. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Sztem lehet főleg ha pont rád jön egy ilyen roham akkor lenne aki lenyugtat.
2012. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem Erzsikét ! Javaslom neked!
2012. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet, elég sokaknak összejött már, ehhez nem kell bizonyítvány
2012. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3/5 os valszolo ram illik a leirasod, neha ... mikor mar nagyon magam alatt vagyok mert nem talalok senkit .... egy reszt felek , hogy ezt eszreveszik rajtam az allas interjun de igyekszek leplezni ....de nallam azert nem nyilvanul meg ez olyan erossen de azert na eleg indulatos vagyok ha piszkalnak bar az utobbi idoben megtanultam turni , hogy kevesebb promlemam legyen ...egybkent mernok vagyok :D es az 90 szazalekban akik piszkaltak ket kezi munkat vegeznek es kinlodnak halejujah :d hizik a majam ..... leszarom kijavitani a pirossal alahuzott szavakat ... mert kicsit most ideges vagyok az eljott emlekek miatt
2012. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Szeretőnek pedig javaslom Gabriellát.


http://www.youtube.com/watch?v=u9xpPTXyld4

2012. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: én egy darabig így voltam az exemmel. Nem idegbetegség ez, csupán emberi érzések elfojtása. Oszd meg egy közeli emberrel az érzéseidet és jobb lesz az életed. Másrészről ha gyerekkori kiközösítés által elszenvedett traumák gyötörnek így visszatekintve, hülyeség az egész. Tudvalevő, hogy a gyerekek jobban észreveszik a naivabb embereket és így nevelik őket kevésbé naivvá, hogy állandóan basztatják. Gyakorlatilag a környezeted nevel meg.
2012. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ASOT ***** válasza:

igen sajnos sebhelyek megmaradnak, maximum feledésbe merülnek, de ha hasonló rossz történik és nincs olyan az ember mellett aki megnyugtatná őt aki mellett higgadt, aki törődik vele átöleli megpuszilja és az Nem az egyik szülő akkor nehéz, mert egy idő után más egy szülői ölelés mint egy olyan személyé aki a párunk akit máshogy szeretünk akinek vágyunk az ölelésére mert megnyugtat és jó kedvünk lesz tőle békések leszünk, vagy épp izgatottak.


Nehéz ezen túlesni és apróbb hasonló dolgok feltéphetik a sebeket, ezért vigyázni kell főleg az ilyen embereknek hogy kit engednek közel magukhoz, ki az aki megérdemli mindazt. Mert ilyen embereknél még több kudarc még több elutasítás már végzetes is lehet és előfordult már h a lány elhagyott emiatt egy pasit és az a pasi olyan szinten ideges lett h meg is verte a nőt, mert már nem bírta elviselni hogy abból sem lett semmit.


Szóval meg kell nézni és alaposan meg kell ismerni azt akit közel engedünk.


De ettől függetlenül lehet párod kedves kérdező. Csak nagy figyelemmel és körültekintéssel tedd mindezt és semmti de semmit ne siess el.

2012. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!