Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy lehet kapcsolatom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy lehet kapcsolatom, ha idegbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
**/F
2012. aug. 26. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

jah, most olvasom, mit írtál...

felvillannak a rossz emlékek? PTSD---irány egy pszichológus

2012. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ki kell adni az elfojtott düht. Nekem is voltak ilyen kitöréseim,mondjuk nekem stresszhelyzetben, általában vita közben. Pár éve szilánkosra törtem a jobb öklömet egy fagerendán, azóta ez emlékeztet arra, hogy nem szabad vadulni. Ha kúrvára ideges vagyok már, akkor általában elmegyek futni, vagy fekvőtámaszozok vagy kocsival kimegyek valami kihalt helyre ordítani, aztán elszívok fél doboz cigit és haza megyek. Tartósan senki nem fogja neked ezt tolerálni. Ha nem találod fel magad az indulatod leadására, akkor baszhatod.
2012. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Durva amiket itt írtak... O.o

Én biztos nem jönnék össze ilyen pasival. Nem igazán bírom, ha valaki agresszív, vagy nem tudja kezelni az indulatait, problémáit. Engem is szívattak, megaláztak, leköptek, (szó szerint), megvertek, pedig lány vagyok, és mégsincsenek ilyen bekattanásaim, hogy úristen, most szeretnék ölni, vagy megnyúzni embereket.

Ha dühös vagyok, levezetem valahogy, de nem a többi emberen. Félnék az ilyen embertől, semmivel sem lennék nagyobb biztonságban, mint az, aki miatt dühös, ha egyszer miattam húzza fel magát, majd reszkessek, hogy esetleg nekem ront egy késsel?

Kösz, de nekem ebből nem kell.

2012. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok :). És szerintem azért nem lehet, mert ha nem vagy kiegyensúlyozott ember, az azt jelenti, nem vagy képes kontrollálni az érzéseid (elragadnak azok, mint Anakin Skywalkert a tarkó bizsergető harag :D), akkor pedig, hogyan tudnád másét, ha a sajátodat sem tudod.
2012. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!