Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ebben a világban még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebben a világban még olyan nő aki teljes mértékben odaadja magát a párjának és a kapcsolatának? Találhatok ilyet? Vagy én kérek sokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy teljes mértékben? Nem dolgozik, nem megy sehova, nincsenek barátai, csak a párját szolgálja?
2012. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én úgy találom ezt, hogy a mai romlott társadalomban eléggé kevés az olyan lány(nem mintha védeném a fiúkat, nem különbek) aki normális kapcsolatot tud létesíteni, lehet, hogy a facebook, lehet a filmek, amelyekben arról van szó, ki tud egy hétvégén több csajt ágyba vinni.

De eredményes keresést kívánok, Nekem sikerült.:)

2012. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
68%

Én, odaadtam volna az életem a lelkem, mindenem de nem kellett még csak barátságnak sem. Jövőmet sem tudom mással elképzelni rajta kívül vagyis semmi örömmel nem tudna eltölteni egy párkapcsolat hiába vágyom rá. Nem érdemes ennyire odaadnia magát senkinek.


21/N

2012. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem egóságból mondom de a a barátom szerint ilyen vagyok. szóval vannak ilyen nők csak meg kell őket találni:)
2012. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
arra gondolok. hogy ne legyenek előttem titkai. ne keressen kifogást mondja el a véleményét ha nem tetszik valami. ne az legyen hogy találkozok a barátommal heti kétszer két órát. hanem hogy velem legyen amikor csak tud.
2012. aug. 26. 23:13
 6/13 anonim ***** válasza:
van ilyen persze, az én párom is ilyen :)
2012. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ez lenne a kapcsolat lelke, hogy ne legyenek titkok egymás előtt és mindent meg tudnak beszélni. Elfogadják egymás véleményét és nem akarják meggyőzni a másikat. Akik tényleg összeillenek azok nem unnak egymásra, szeretnek egymással lenni és nem kötöttség a másik hanem szabadság.
2012. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor sajnos eddig én nem találtam meg a megfelelő lányt . akit szerethetek és nem veszekszem vele folyamatosan.
2012. aug. 26. 23:20
 9/13 anonim ***** válasza:
találhatsz, csak ne add fel soha a keresést :)
2012. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Az a gáz azzal veszekedtem a legtöbbet aki a legtöbbet jelentett.... :D
2012. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!