Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatok/találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok/találhatnék egyedülálló nőket?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem egy gyakorta elhangzó nyöszörgés akar lenni, nagyon is indokolt és helyénvaló.

18 éves koromig egy olyan faluban éltem, ahol statisztikailag nem volt lehetőségem pár találni.

Tény, hogy egyetemista éveim alatt minden évfolyamtársamnak és lányismerősömnek volt pasija (még egy átlagon alatti lánynak is több pasija volt az évek során). A helyzet azóta csak annyiban változott, hogy a munkatársaim közti nők többsége már férjezett van el van jegyezve.


A baráti/haveri társaságomban sincsenek egyedülálló lányok, a kortársaim többsége pedig nem jár bulizni (jelzem, én sem járok egy döntően más életkorbeliek által látogatott szórakozóhelyekre, komoly kapcsolatra vágyom, nyilvánvalóan egy tini- vagy korai húszas lány elég komolytalan hozzám), a társkereső oldalakkal pedig nem próbálkozom, nem érdemes. Általában az időm korlátozott, de el-eljárok színházba, kiállításokra, szakmai rendezvényekre, mégsem találok egy nőt sem, akit ne d.gnának egyen-többen.


(A helyzetemet egyetlenegy esettel lehetne modellezni: ülök a buszon, szemben ül velem egy lány, aztán felveszi a telefonját: "Szia édes!")


Mit lehetne tenni? Hol lehet még ismerkedni? Csak komoly válaszokat várok!

27F


2012. júl. 25. 11:22
1 2
 1/11 senkisemtudja válasza:
rapidrandi.hu
2012. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Színházban, kiállításon, szakmai rendezvényeken. De most komolyan, ha ezekre a helyekre jársz gyakran akkor biztos találsz egy hozzád illő lányt, járj nyitott szemmel, legyél nyitott, kezdeményezz, barátkozz!

Ha jártál egyetemre akkor valószínű voltak korodbeli lányok akivel egy szinten voltatok. Keresd fel őket, hogy mi van velük!

Mosolyogj az emberekre, az már jó kezdet! :)

Sok sikert!

2012. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ebből a kérdésből leírva, számomra kitűnik, hogy SEMMIT sem tudsz a női képmutatásról.


A "pasi" ugyanúgy presztízs náluk mint a smink...

Ciki az ha nincs.


Imserkedni bárhol lehet, kérdés, hogy érdemes -e.


A te elképzelésed nem egyezik a valósággal, és ezt kétféleképpen indoklom meg:


1 Olyan nő amilyet te keresel normálisba nem létezik, ha ilyet találsz az annak tuti valami baja van ami miatt alulértékeli magát (testi, agyi, minden egyéb).


2 Egy nőnek sosem lesz annyira fontos egy pasi mint fordítva, mert akár egy óra alatt talál 10 másik alkalmat.

2012. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

11:29 Ha ennyi bajod van a nőkkel, akkor legyél homoszexuális.

Kérdező, próbálj ott ismerkedni, ahova gyakran jársz, ahogy már előttem is írták, színház, esetleg komolyzenei koncertek, stb. Hidd el, vannak normális korodbeli nők, csak meg kell őket találni.

2012. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a másik meg az, hogy miért vagy te így bemerevedve magadba, vagy befordulva?


Mi ez az időm korlátozott duma?


Kicsit próbálj dinamikusabb lenni, néha le is részegedhetnél azokon a bulikon, ha más nem egy róka összejön.

Vagy akkor foglalkozz azzal 100% ig ami miatt az időd korlátozott, mert ezzel ritkán, és rövid ideig fér össze egy komoly kapcs. kivéve, ha már években mérhető múltja van.

2012. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Dien, ezt benézted!


Nem vagyok sorstárs, csak házas ;)

2012. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nyár van, menj el nyaralni. ott a legkönnyebb ismerkedni. több ezer nő közül válogathatsz, elég megkérdezned honnan jött, máris van valami beszédtéma.most én is erre gyúrok.
2012. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A pszihológus és orvostanhallgatók között nagyon sok a lány, és értelmesek is, juttatsd be magad a buliaikra egy-egy ismerősöddel. :)
2012. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

2/6:


Emlékszem, hogy az ötéves érettségi találkozónkon MINDEN lánynak, aki megjelent, volt pasija és néhányan már a 20-as éveik elején férjhez mentek. Ha az egykori egyetemista csoporttársaimat kérdeznek, csak még rosszabb lenne a helyzet.


3/6:


A saját magam szemszögéből néztem a dolgokat és nem a lányokéból. Egyébként sok igazság van abban, amit leírtál.

A nők - akiknek oly sok kedvességet és pszichológiai érzéket tulajdonítanak feleslegesen - olyan ridegen és érzéketlenül tudnak elutasítani egy férfit, mint ahogy eldobnak egy darab kavicsot. Tehát nem az a szempont, hogy tetsszen nekem egy lány (sok ilyen lehet), hanem azt kell elérnem, hogy én tetsszem egy lánynak.

2012. júl. 25. 11:51
 10/11 A kérdező kommentje:
kérdeznek helyett kérdezném, javítva
2012. júl. 25. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!