Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem birom, beteggé tesz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem birom, beteggé tesz. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Másfél éve együttlét után, és napi 1-2 óra találkozás mellett, olyant hány fel nekem hogy nincs egy szabad perce, mikor túlságosan is keveset vagyunk együtt. Megkértem este jöjjön le pár órát töltsünk együtt, mindent kitalált, mikor rájött hogy tudom hogy hazudik, ordítozni kezdett hogy nem, és ne hisztizzek. Megkértem ne ordítson, erre a válasz hogy ki az anyád pics@ja ordít? Jó. Még pár ilyen beköpés után kiborultam és sírni kezdtem. Erre meg hogy mi a f@szér sírok? Szakítottam már egyszer ugyanezért, de nem vett komolyan, lenéz mindenkit és lekezel. Rohadt türelmetlen és lobbanékony, én úgy látszik szar ember ismerő vagyok, nem így ismertem meg. Én ezt nem bírom. Sokkal többet sírok, mint amennyit boldognak érzem magam. Vannak normális pillanataink, de ezért nem éri meg hogy így viselkedik azzal aki uuuuugy szeret.. Első hosszabb kapcsolatom, még fiatal vagyok, de nem tudnám magam túl tenni rajta. (Tudom, kapsz mást, aki jobban megbecsül, elmulik lalala, nem akarom hogy vége legyen és ő sem, csak néha el fut vele a ló tul messzire ) NEM. Nem kell senki. Csak Ő, ezek ellenére is. Beteggé teszem saját magam, folyton sírok, és alig eszek. Mit csináljak?:(
2012. aug. 27. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgysem hagynád ott szóval tűrd. Nem tudom milyen idő vagy, de így csak tönkreteszed magad meg a fiatalságod.
2012. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem vagy hajlandó szakítani akkor nem tudom milyen tanácsot vársz
2012. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1/ Nem szeret már!

2/ Van valakije!


Ha az utóbbi, azt akarja kiprovokálni, hogy Te hagyd ott. De tényleg, miért is nem hagyod ott?!! Ne keresd, ne ragálj rá! Hagyj neki 2-3 hetet. DEEEE!!! Kibírod!!! Vagy ha nem bírod ki, akkor fuss a karjaiba, úgysem fog szeretni. Ugyanaz lesz továbbra is. De ha MÉGIS kibírnád, akkor amikor jelentkezik, akkor legyél vele hideg és mondd el, h mi a bajod!!

2012. aug. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
próbálj hatni rá ha ő se akar szakitani meg te sem de amúgy biztos boldogabb lennél mással
2012. aug. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, lassan 18. Annyiszor kiborulok és napokig csak sírok, és sírok. Ha neki sírok, félnem kell hogy nem érti meg és csak ordít, néha elérzékenyül pár óra sírásom után, és beismeri mekkora ócskaságot csinál vagy mond, majd együtt sir velem. 2 napig minden oké, majd újra az egész elölről..
2012. aug. 27. 01:11
 6/11 A kérdező kommentje:
A saját szememben vallanék kudarcot, ha ott hagynám. Sokat szaladtam érte. Talán azért ilyen mert nyeregben érzi magát, az hiszi mindig mindent elfogok neki nézni, mert szeretem.
2012. aug. 27. 01:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nyeregben érzi magát! Hiszen szaladtál utána. De ez akkor sem megoldás, hogy így bánik veled. Nőként kell, hogy legyen benned tartás és bírj ki egy kis időt nélküle. Ha szeret akkor keres majd. Ha nem (és a leírtak erre utalnak) akkor neked is feltűnik majd, hogy ez a kapcsolat már kihűlt. Első voltam.
2012. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy azt hiszi, mert mindent el is nézel neki.
2012. aug. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem azért, de a srácot is meg lehet érteni, mindennapi 1-2 óra találkozás ilyen fiatalon rengeteg (még ha neked kevésnek is tűnik). Szüksége van a kikapcsolódásra, hogy lehessen egy kicsit a haverokkal. Te is csinálj magadnak rajta kívül életet, és akkor neked is könnyebb lesz.
2012. aug. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ő 20 éves, és állandóan a barátaival van.. :) szóval maximálisan kitud kapcsolódni. Én sehova nem mehetek senkivel, mert féltékeny. Ő állandóan reggelig ül egy egy szórakozóhelyen.. ÉS nincs senkije ez ami biztos, és soha nem is csalt meg, én inkább hajlamos vagyok rá..
2012. aug. 27. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!