Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem birom, beteggé tesz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem birom, beteggé tesz. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Másfél éve együttlét után, és napi 1-2 óra találkozás mellett, olyant hány fel nekem hogy nincs egy szabad perce, mikor túlságosan is keveset vagyunk együtt. Megkértem este jöjjön le pár órát töltsünk együtt, mindent kitalált, mikor rájött hogy tudom hogy hazudik, ordítozni kezdett hogy nem, és ne hisztizzek. Megkértem ne ordítson, erre a válasz hogy ki az anyád pics@ja ordít? Jó. Még pár ilyen beköpés után kiborultam és sírni kezdtem. Erre meg hogy mi a f@szér sírok? Szakítottam már egyszer ugyanezért, de nem vett komolyan, lenéz mindenkit és lekezel. Rohadt türelmetlen és lobbanékony, én úgy látszik szar ember ismerő vagyok, nem így ismertem meg. Én ezt nem bírom. Sokkal többet sírok, mint amennyit boldognak érzem magam. Vannak normális pillanataink, de ezért nem éri meg hogy így viselkedik azzal aki uuuuugy szeret.. Első hosszabb kapcsolatom, még fiatal vagyok, de nem tudnám magam túl tenni rajta. (Tudom, kapsz mást, aki jobban megbecsül, elmulik lalala, nem akarom hogy vége legyen és ő sem, csak néha el fut vele a ló tul messzire ) NEM. Nem kell senki. Csak Ő, ezek ellenére is. Beteggé teszem saját magam, folyton sírok, és alig eszek. Mit csináljak?:(
2012. aug. 27. 00:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kaptál elég tanácsot. Ezekből szűrd le, hogy mit kellENE csinálnod. Ennek egyszer úgyis VÉGE lesz. 30 éves korodig, lesz sok kapcsolatod. Nem ez az ÖRÖK SZERELEM. Hidd el!
2012. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!