Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt kellene tennem?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom összejött egy gyönyörű, okos lánnyal. Nem voltak sokáig együtt, csak kettő hétig. Le sem feküdt vele a lány. A srác elhanyagolta. A lány szakított ezért vele. Egy hétre rá elkezdtünk beszélgetni. Most már találkoztunk is, ráadásul már úgy akar menni akárhova is, hogy kettesben legyünk. Tegnap este eljöttünk hozzánk filmezni. Ahányszor ránéztem csak mosolygott. Vajon bejövök neki? Félek ha összejövök vele, akkor elvesztem a barátaim. Mi a véleményetek?
2012. aug. 27. 05:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk én alapból nem nyomulnék barát exére. De ha már így alakult, megkérdezném a havert, hogy őt zavarná-e, hogy mi alakulunk.
2012. aug. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már nincsenek együtt akkor mi köze hozzá?

Ha zavarja akkor irigy,azért pedig a barátnőd hibás.


A srác elhanyagolta igaz?Mi lesz ha téged is elhanyagol majd?

2012. aug. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bocsánat bekavarodtam így korán reggel!félreolvastam.


De még mindig azt gondolom hogy aki a barátjának tart téged az nem fog ilyen csip-csup ügyekért elfordulni tőled.Biztos tetszel a fiúnak,ha érzed hogy jó volna akkor próbáld ki vele,hátha téged nem fog hanyagolni.

2012. aug. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!