Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek, ha a párotok fogdos? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Ti hogyan viszonyultok ahhoz, hogy egy semleges helyzetben...TV nézés, főzés, reggelizés, kv ivás stb...a pártok elkezd titeket fogdosni, csöcsörészés stb. Egy olyan helyzetben, amikor ti totál nem gondoltok a szexre.

Vagy pl TV nézés közben a belsőcombotokon tartja a kezét?

Engem iszonyúan irritál és idegesít.

Én nem vagyok normális, vagy mást is idegesít az ilyesmi?


2012. aug. 27. 10:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, de azt is merértem, hogy te mit nem szeretsz ezen, mert azért volt már olyan, amikor engem is zavart. Mondjuk attól is függ, hogy hogy nyúl hozzád, mert pl at én sem tűrném, hogy mondjuk fogmosás közben úgy belemarkol a eggembe, hogy kettéharapom a fogkefét.

Szerencsére a párom finoman megsimogat csak ilyenkor, ami inkább jólesik. Filmnézés közben pedig, amikor már zavar, akkor egyszerűen megfogom a kezét és arrébbrakom.

Engem még az szokot zavarni, amikor társaságban vagyunk, és állunk egymás mellett, de ahelyett, hogy a derekamon ölelne át egy idő után a fenekemen pihenteti a kezemet. Szerintem ez nála autómatikus, nem is gondolkodik, mert amikor finoman feljebb csúsztatom a kezét, akkor bocsánatot szokott kérni (kellemetlen is lenne, hogyha mondju valaki észrevenné, hogy miközben a főnökével beszélget, a seggemet simogatja).

2012. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, nincs olyan, amikor irritálna az érintése, főleg, ha ketten vagyunk. Szokta simogatni a fenekem, a combom is tvnézés közben, mégsem éreztem sosem, hogy ez baj lenne, és ez még nem azt jelenti, hogy most leakar teperni rögtön.

Társaságban azért nem mindegy hol, és hogyan ér hozzám, de erre ő is figyel.

2012. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem eléggé be tud indítan, lehet akármilyen semleges a helyzet.


Mondjuk nekem sokszor már az is elég, ha ölelésnél lejjebb csúsztatja a kezét :D

Hozzá kell tenni, hogy én nem is szeretem, hanem imádom, és kívánom minden porcikáját, és ha csak alkalmat ad rá hogy eszembe jusson a szex, már képes vagyok rámászni... neki tetszik ha letámadom :D

2012. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát, akkor úgy tűni keléggé különbözőek vagyunk :-).
2012. aug. 29. 13:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem is irritál és unoritonak tartom
2013. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!