Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nőre vágynak a 25-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőre vágynak a 25-35 éves férfiak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel beszélgetve jött fel a kérdés, mivel mi mindketten tudjuk, hogy milyen férfit szeretnék párunknak, mi az, amire szükségünk van és mi az, amit nem tudunk elviselni. Találunk is ilyen pasikat, de mi nem kellünk nekik... Tehát valószínűleg a férfiak is tudják, hogy milyen nőre vágynak, csak mi nem esünk bele... Szóval fiúk, segítetek? Köszi :) 24N
2012. aug. 27. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak tipp, de szerintem a 25-35 éves férfiak mind egyéniségek, pont mindegyik másmilyen nőre vágyik. Szar világ lenne itt, ha mindegyik ugyanolyanra vágyna.
2012. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, ez egyértelmű :) Gyakorlatilag csak közvélemény-kutatást végzek (biztos vagyok benne, hogy azért lesznek egyező dolgok).
2012. aug. 27. 14:54
 3/13 anonim ***** válasza:
értelmes, intelligens, szexi.... ez alighanem minden férfinak bejön:) Nem hiszem, hogy nincsen egyetlen olyan pasi sem, aki nektek bejön, és akinek tis is bejöttök...
2012. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

sajnálom, foglalt vagyok. nálam sincs esélyetek :)


komolyra fordítva: rossz helyen keresitek a pasikat, esetleg az igényeiteken kellene változtatni. lejjebb adni itt, hozzáadni emitt.

2012. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Olyanra, aki magabiztos, érzi magát annyira jónak minden területen, hogy nem fog féltékenykedni, meg nyavajogni, ha nem hívják fel napi ötször, és nem fog zaklatni, ha egy-egy napot a férfi a barátaival akar tölteni mondjuk sörözéssel.

Nem hisztizik, hanem értelmesen, felnőtt módjára lehet vele beszélgetni.

Nem akarja elvetetni magát 1 vagy 2 éven belül mindenáron, hanem hisz abban, hogy önmagáért is szereti annyira a férfi, hogy mellette maradjon (és akkor jön az magától).

Nem süt messziről róla, hogy szingli, nem szemez mindenkivel, nem teszi ki az "árut", nem vihorászik össze a barátnőjével egyfolytában, mint egy óvodás, amikor bulizni mennek. Mer vagány lenni, nem azon aggódik folyton, hogy hogy áll a haja vagy a sminkje, és smink nélkül se kap tőle az ember frászt, hogy egy teljesen idegen ember fekszik mellette reggel.

Képes mások előtt enni, nem emleget diétákat.

Nem panaszkodik, hogy milyen rossz nőnek lenni, és nem ecsetelgeti a mestruációja semmilyen részletét (az idejét is ideértve), mert ahhoz egy férfinak semmi köze, amíg nincs tartós kapcsolatban a nővel.

Nem viselkedik lekezelően, mert az nem a magabiztosság, hanem a rossz természet jele.

Nem részeg, amikor ismerkedni próbál.

Nem ágybavihető 1-2 nap alatt.

2012. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
legyen kedves aranyos És legyen nagy cicije :P
2012. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem filozofálgatok ilyen h*lyeségeken! Az ilyen agyalás, kombinálgatás a nők asztala! Egy a kérdésem: Van rajtad p*na?
2012. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezzel lehet hogy egyedül vagyok, de nekem a külső nem sokat számít, inkább csak a belső tulajdonságok. Mondjuk ha külsőre nagyon nem tetszik, ha van valami visszataszító a külsejében az kizáró ok lehet, de ez nem olyan gyakori, hogyha a belső tulajdonságok terén rendben van. És azért legyen ápolt, higiénikus, és ne szakadt ruhákban járjon.


2 dolog kell egy komoly kapcsolathoz nálam: hogy szeressük egymást és hogy ne legyen semmi olyan ami miatt nem működne jól a kapcsolat. Hogy ezekhez milyen tulajdonságok kellenek azt nehéz megmondani. Van sok tulajdonság, ami tetszik egy lányban, de simán lehet hogy olyanba szeretek bele, aki nem rendelkezik minddel. Azért leírom miket tartok fontosnak: legyen kedves (legalábbis velem), hűséges, megbízható, őszinte, értelmes, mindent meg lehet beszélni vele. Ami talán kevésbé fontos, de tetszik: érzékeny, aranyos, ragaszkodó de azért önálló is tud lenni, szerény, nyílt gondolkodású, nem hisz elvakultan valamilyen értelmetlen hitrendszerben hanem az eszére hallgat, nem titkolózik, nem baj ha félénk, visszafogott. Ami a kapcsolatot tönkre teheti: ha ok nélkül féltékenykedik, sokszor ok nélkül mérges, haragszik vagy hisztizik, ha túlságosan rám van utalva, nem tud önálló lenni, ha sokmindenben meg akar változtatni. És még rengeteg dolog lehet, hirtelen ezek jutottak eszembe.


27/f


Amúgy leírnád te is, hogy ti milyen férfira vágytok? Kiváncsi vagyok rá :)

2012. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez erdekes tema, en orakon keresztul tudok errol fecsegni, de mivel ferfiakat kerdeztel ezert nem szolok bele:)
2012. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Lányok is nyugodtan szóljanak bele :) Tapasztalatcsere is mehet.

Egyébként a külsőt most itt szóba se hozzuk, mindenkinek más a szép, meg különben is, nem kell modellnek/görög félistennek lenni, hogy valakire rátaláljon a szerelem.

A mi "igényeink" a következők (az előző kapcsolataink tapasztalatai alapján): legyen hűséges; ha valami nem jó, nyissa ki a száját és mondja, ne csak amikor már túl késő; legyenek ambíciói, jövőképe (mindketten elég határozottan tudjuk, hogy mit szeretnénk a jövőben); tudjon szeretni, és legyen képes ki is mutatni ezt (nem, nem kell a haverok előtt, de kettesben azért illene); legyen férfi, legyen határozott, ne mindent a nőnek kelljen eldönteni; működjön a... na szóval legyen férfi :D. Amit az egyik válaszoló írt, hogy fontos neki nőben, az ugyanúgy fontos nekünk is férfiban: legyen önálló, legyenek barátai, ne az legyen, hogy ő unatkozik, nekem viszont dolgom van.


Azok közül, amit írtatok, nagyjából benne vagyunk mindenben, nekem mondjuk a féltékenység nagy hibám, barátnőmnek meg a hiszti. De ezzel tisztában vagyunk és igyekszünk változtatni.

2012. aug. 27. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!