Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törték már össze a szíved?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törték már össze a szíved?

Figyelt kérdés
Hogyan élted túl?
2012. aug. 27. 21:13
1 2
 1/19 Rainbowinthedark ***** válasza:
Nem egyszer..Nekem a zene az idő a haverok és a hobbim(gitározás fotózás túrázás)segített
2012. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem egyszer, de az utolsó nemcsak lelkileg, de testileg is fájt. Hogy éltem túl? Még nincs vége, de próbálok felejteni.
2012. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

igen

Erős ember vagyok

2012. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem, az az egészben a rossz, hogy többnyire ezt mindenki meg tapasztalja, de én azt hittem kivétel vagyok, legalábbis az akartam lenni. Nem értem, ha már egy embernek kimondtam mindent amit csak ember kimondhat és mégsem jött össze akkor mi értelme megint elmondani ugyan ezt egy másik embernek?
2012. aug. 27. 21:18
 5/19 anonim ***** válasza:
Jah, idővel. Tényleg lefoglaltam magam mindennel.
2012. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

az embereknek nem az kell/nem arra van szükségük, hogy a szíved lelked kitedd elébük.

erre rá kell, hogy ébredj.

2012. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem, kevesek voltak ők ahhoz.
2012. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, Fiú vagyok 18 éves, szóval úgy érzem, hogy azért még van időm ha minden jól megy de sajnos elég nagy a lelkem és bármilyen puhánynak is látszik, nagyon fáj ez a dolog. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. aug. 27. 21:22
 9/19 anonim ***** válasza:

Darabokra! Többször...

Sok alkohol, legutóbb valeriana is.

Mára már megszoktam, az is szép..., az élet része.

2012. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
igen, eddig minden lányban óriásit csalódtam.
2012. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!