Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lettem házisárkány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem házisárkány mellette? 22-L

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején tökéletes volt minden, egyedül az volt a gond, hogy akárhányszor odajött hozzám az anyukája rögtön hívta, hogy gyere haza, mert ezt kell venni és azt kell venni, és hogy gyere vigyél ide kocsival és ő rögtön ugrott rá.Ekkor kezdődött, eleinte csak kisebb sértegetések, majd odáig fajult a helyzet,hogy olyan dolgokat vágtam a fejéhez, amihez semmi jogom nem volt, meg is bántam azokat.(Ez az ő részéről is így volt).Egyikünk sem engedett a vitáknál, bármit próbáltam megbeszélni vele, nem jutott el a tudatáig és rávágta, hogy veszekedek vele, még olyankor is, mikor rendes hangnemben beszéltem vele és akkor mindig elborult az agyam, mivel kissé hírtelen haragú vagyok.Szóval nem csak ennyi történt, de röviden ezek alapján szerintetek valaha lehetséges lesz, hogy helyrejöjjek, hogy ne legyek ennyire gonosz és érzéketlen?

2012. aug. 25. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan elhitted, hogy Te vagy gonosz,é s érzéketlen? Azokért a dolgokért, amiket megbántál, bocsánatot kértél?
2012. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
van önkritikád, szóval gonosz és érzéketlen nem lehetsz, dühös meg más is szokott lenni
2012. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez páros tánc... annyira vagy hibás mint ő. S ő is annyira érzéketlen veled mint te vele.

Nem húznám sokáig a tényleges következtetésem: a rossz hír az, hogy úgy tűnik ennek a kapcsolatnak vége...

2012. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu van a barátnőmnél is. Ő is sok mindent a fejemhez vág amihez semmi köze, illetve sértéseket a családomra. Ő szintén hirtelen haragú, de irányitható. Magyarán egyszerűen csak jól kell kezelni a dolgokat. Azt tanácsolom neked hogy próbáld meg ne csak a saját szempontodból nézni a dolgokat ha nem a barátod szempontjából is és ha valami nem úgy történik ahogy szeretnéd, probálj ne veszekdeni vele. Amúgy jobbá lehet tenni a helyzeteteket,de ez időigényes. Valszeg akkor fog véglegesen megoldodni ha már egymáshoz költöztök, illetve elszakadtok a családotoktól és meg tudtok élni egyedül is egymagatok. Addig probáljátok a helyzetetekhez ígazolodni.
2012. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sárkányvér csörgedezik az ereidben az soha nem fog megváltozni, te ilyen vagy. Amit tehetsz, hogy tudatosan kontrollálod, hogy ne mondj ki mindent azonnal, gondold át előtte, vagy csak számolj tízig. Így csökkentheted a konfliktusaid számát.
2012. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megpróbálok a jövőben változtatni magamon, vagy legalábbis uralkodni valamennyire, de úgy érzem, ha nem mondhatom ki, amit gondolok, akkor teljesen értelmetlen, akkor együtt lenni valakivel, mert ha csak ilyen áron vagy együtt valakivel, ilyen erővel lehetne ő egy bábuval, vagy guminővel, vagy egy agy nélküli rabszolgával, aki mosogat, főz, takarít, kielégíti az igényeit és soha nem szól semmit semmire.
2012. aug. 25. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Szép dolog az önkritika, de néha másokban is észre kell venni a hibát.
2012. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy játszma! Olvasd el Eric Berne - Emberi játszmák című könyvét és A. J. Christian - A nőkkel csak a baj van című könyvéből az elsárkányosodást - magadra ismersz!
2012. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!