Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrülten szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok az exembe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
szoktunk beszélni, néha jelet ad, hogy akar valamit, néha pedig azt mondja ő már nem akar semmit, néha, hogy nem tudja pl. akar e találkozni. 'zaklassam, hogy találkozzunk'? vagy mit csináljak?:(
2012. aug. 28. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány, vagy a fiú??

Ha lány vagy, semmiképp ne zaklasd, esetleg mikor úgy látod hajlama lenne rá, hogy találkozzatok, akkor hívd el. De ne úgy add elő, hogy randi, meg te odáig meg vissza vagy érte...hanem csak egyet beszélgetni személyesen, rég láttad...ilyesmi.

Ha srác vagy, kicsit jobban nyomulhatsz, de akkor se ess túlzásba!

2012. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. aug. 28. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
a pasimat is zaklatja az exe, sztem hagyd. majd ha komolyan érdeklődik, csak akkor beszélj vele, különben nevetséges és szánalmas leszel.
2012. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem érdekel mi leszek.:) miattam szakítottunk.. nyilván nem ő fog futni utánam
2012. aug. 28. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!