Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivan velem? Szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan velem? Szerelmes vagyok? (sajnálom ha hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azthiszem, hogy szerelmes vagyok!

Most voltam nemrég Gólytáborban éás volt ott egy fiú (16) akibe belezúgtam és én meg a barátnőmb nagyon jól elvoltunk vele, beszélgettünk meg minden és a végére az egész tábor alatt együtt voltunk. A ÍBalatonban is jól elszórakoztunk és meg is ölelt minket és felemelt meg lenyomott a víz alá, de aztán mondta, hogy van barátnője és, hogy ha hazamegy már várni fogja, de ugyanakkor elkezdett velem szemezni nem is egyszer, meg beszökött hozzám meg a barátnőmhöz takarodó után (a szobánkba) és mindíg elbújt a tanárok elől a szekrényben, hogy ne keljen elmennie, a tábortűznél meg beült közém meg a barátnőm közém és átkarolt meg ittunk energiaitalt és aztán lementünk a Balattonparthoz és leültünk és utánam rohant és jóléreztük magunkat majd másnap amikor mentünk volna haza sérelmezte, hogy még nem kapott ölelést és még akkor is szemezett velem és azt kihagytam ,hogy amikor a szobánkban volt megjegyezte, hogy milyen jó a franciabugyim... Amikor hazaértem a szüleimn kérdezték, hogy mi a bajom, ugyanis különösen csendes és komor lettem hirtelen elsőre még én sem tudtem, hogy mi a bajyom, de azóta folyamatosan rá gondolok, néha még a hasam is összerándul és még mire ezt leírtam annyit görcsöltem, és még SOSEM éreztem ilyet, és nem tudom, hogy mit tegyek mert a fiú 16 éves és aztmondta, hogy van barátnője, de akkor mivolt ez?????

14/L



2012. aug. 27. 11:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14 évesen gólyatáborban??
2012. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát igen még pont engedtek iskolába de ráadásul későnérő is vagyok kéne a segítség...
2012. aug. 27. 11:59
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy balf*sz ha a barátnője mellett más lányokkal szemezget meg más lányok bugyiját dicsérgeti.

Ilyen pasi kell neked?

Na a másik meg,hogy bebújt a szekrénybe...hú de érett.

Te biztosan szerelmes vagy,de nem biztos ,hogy megfelelő pasiba:/Elmúlik...

2012. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igentudom de mégis csak ő jár a fejemben és mit fogok csinálni ??? most csak 5 napig voltam vele de még ott van 5 év milessz velem..?
2012. aug. 27. 12:03
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, úgy tűnik, belezúgtál a srácba alaposan.

Hogy mi volt ez: flört. A nyomulósabb fajtából. Lehet, hogy barátnője van a srácnak, de hogy nem tiszteli túlságosan, az is biztos.

Mi lesz veled: semmi, mi lenne? Mindenki átesik ezen az "első szerelem" nevű dolgon.:) A sráctól tarts három lépés távolságot, legyél kedves, udvarias, de ne több! Nem tisztességes veled szemben sem, a barátnőjével szemben sem, hogy téged ölelget és utánad kajtat. Ha esetleg szakítanak, és utána próbálkozik be nálad, az már más tészta.

2012. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

és ráadásul olyan szar érzés legszívesebben vele lennék, de a szüleim már kezdenek gyanakodni szerintem, és ez az 5 év... nincs más ötlet?

mit tehetnék még????

2012. aug. 27. 12:14
 7/20 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna hogy én 14 évesen ezen fogok görcsölni de ezvan...
2012. aug. 27. 12:17
 8/20 anonim ***** válasza:

Azt mondod, Balaton? Gólyatábor?

Privibe írd már le melyik iskolába mész, kérlek! Nevet se kell írnod, semmi.

2012. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem szívesn írnám le
2012. aug. 27. 12:29
 10/20 A kérdező kommentje:
de ha te megírod melyikbe mész lehet megírom én is bocsi lehet hogy zsarolósnak tűnik
2012. aug. 27. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!