Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megalázást és gyűlöletet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megalázást és gyűlöletet érdemel?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm szószerint gyűlöl engem és számtalanszor megalázott. Most kiléptem az életéből mert k*rvára elegem lett! Tavaly jöttünk össze ilyenkor lassan 1 éve. Szerelmet vallottunk egymásnak találkoztunk összejöttünk és együtt voltunk. Távkapcsolat volt. Szerettem, ő volt a legfontosabb számomra. Sokszor kerültem oylan helyzetben ahol megcsalhattam volna és SOSEM tettem mindig velem volt gondolatban mégha nem is lehettünk minden nap együtt. Hétvégente mentem hozzá, jól megvoltunk figyeltem mindig a kívánságait stb. Megadtam neki minden tőlem telhetőt! Ellenben ő: megcsalt 1x, a hátam mögött kibeszélt a kapcsolatunk vége felé és később többször megalázott majd úgy viselkedett velem mint aki gyűlöl szószerint. Okot egyszer sem mondott csak mindig hazudott! Szinte minden szavában! Így semmi konkrétat nem tudtam meg a mai napig miért tette ezeket. Én őszintén leírtam a helyzetet semmit se hallgatok el tényleg a legjobbat hoztam ki magamból nagyon szerettem! Kijárt nekem ez? Megérdemlem, hogy gyűlöl? Vagy egyzserűen csak nem normális és most mutatta ki? 20/F
2009. júl. 26. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem ő nem gondolta ezt olyan komolyan mint te. Jól tetted h kiléptél az életéből, rossz lánnyal hozott össze a sors, sajnos. Keress olyan lányt aki megbecsül és értékel, ne pazarold olyanra az idődet aki magyarázat nélkül gyűlöl és megaláz. Látszik az irományodból h nem szeret, aki szeret nem tesz ilyet. Lépj tovább, és ezentúl inkább hanyagold a távkapcsolatokat, csak ritkán működnek.
2009. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem erre tudod a választ. A volt barátnőd nem volt túl becsületes vagy megbízható. Ez nem a te hibád.


"Hétvégente mentem hozzá, jól megvoltunk figyeltem mindig a kívánságait stb. Megadtam neki minden tőlem telhetőt! Ellenben ő: megcsalt 1x"


Nem "ellenben", hanem "ennek megfelelően". Leírásodból - "megadtad neki" meg "figyelted a kívánságait" - azt lehet sejteni, hogy szolgai módon, papucs-barátként viselkedtél vele. Eleve nem volt a nőd egy jellemóriás, ezzel a viselkedéseddel pedig kiprovokáltad azt, hogy szemétként bánjon veled.

2009. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó azért a papucs az túlzás, de ha valamit kért azt próbáltani teljeseíteni pl. ha jól esett volna neki egy kiruccanás a környező városba akkor elvittem megoldottam. ebben mi lenne a papucs? szerintem az azért normális dolog nem megalázó papucs viselkedés ha a barátnőmre figyelek. Nem arról van szó, hogy totál elkényeztettem azért, ilyet nem írtam. De figyeltem rá.
2009. júl. 26. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
És a megcsalás. Honnét udtad meg? ő mondta el neked?
2009. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

"Nem arról van szó, hogy totál elkényeztettem azért, ilyet nem írtam. De figyeltem rá."


Jó, hát azt nyilván te tudod pontosabban, hogy mi történt. Csak feltűnt az, hogy a kapcsolatotok jellemzésére olyan kifejezéseket használtál. Azt emelted ki, hogy mennyire segítőkész voltál (nem pl. azt, hogy mennyire szenvedélyes volt köztetek a szex, vagy milyen hosszú beszélgetéseitek voltak stb. stb.)

2009. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a megcsalást ő mondta el szakítás után ráadásul!
2009. júl. 26. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az így leírtakból, jól magába habarított téged, aztán meg jó volt neki, hogy te lehozod neki a csillagokat! Nem tudom hány éves lányka lehetett, de a 16-19 évesek ilyen "kislányok", vagy nincs testvére,mert ha nincs ,akkor úgy nőtt fel, hogy amit tesz az mindig szuper... vagy annyira jól néz ki, hogy el van szállva magától, és akkor neki ne lenne szabad dolgokat megtennie...Szal én szerintem ilyen kis "butus" lehetett..mert tem már 20 évesen azért csak felnőttél!
2009. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!