Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Irigy vagyok egy ismerősömre...

Irigy vagyok egy ismerősömre és erős gyűlöletet érzek iránta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősösm,akire irigy vagyok és gyűlölöm. Neki vannak barátai,jobban él,mint én. Képzeletben méár párszor megöltem. Emaitt meg is ijedtem magamtól.
2011. szept. 23. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szeirntem mindenki irígy valakire...mert a másik szebb, csinosabb, jobb a pasija, jobb az élete, stb.

Ezt kár tagadni...

Azonban ha "megölnéd" sem mennél vele sokra. Magad alatt vágnád a fát.

Inkább ne irigyeld, hanem legyen példakép, és juss el arra szintre, mint ahol ő van, s akkor már lehet nem lesz számodra ő olyan nagy szám..

Nekem is van egy csaj, akit irigyelek (ő nem is sejti), de én is mindent megteszek azért, hogy elérjem azt, amit ő elért, s így bebizonyítom magamnak, hogy jobb vagyok nála:)

2011. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Onbizalom! Ne a masikat figyeld, hanem teremsd meg a sajat eletedet, ne foglalkozz a masiknak az eletevel, hiszen amire te figyelsz, azok kulsosegek, de nem biztos, hogy boldogan el pl.

Az embereknek soha nem volt egyforma az eletviteluk, ahogyan te onhibadon kivul kerultel bele ebbe a csaladba, ugy a baratod is beleszuletett abba a csaladba, tehat amikre te figyelsz, es irigy vagy, azt a szuleinek koszonheti.

Talan van onbizalma es nyitottan el, s elfogadja onmagat es igyekszik vidam lenni, ezert vannak baratai is.

Soha ne itelj el egy embert az eletvitele miatt! Fogadd el onmagad, elj nyitottan!

A baratok nem fognak az ajtod elott kopogtatni, neked kell lepeseket tenni, hogy kapcsolatot teremts!

2011. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok egy szociális típus.
2011. szept. 23. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
utáljuk együtt! kis ribi!
2011. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amiket ilyenkor érzel, teljesen felesleges érzések, ráadásul tovább gerjeszted magadban a dolgokat. Mindnekinek vannak hasonló érzései (vagy voltak), de majd idővel rájössz, hogyan kell ezeket a dolgokat kezelni.A legegyszerűbb, ha távol kerülsz attól, akire irigy vagy. HA ez nem megy, akkor gondold végig, miért is vagy rá irigy és mit tehetnél annak érdekében, hogy elérd azt, amit ő.Pl. neki sok barátja van? hát, barátkozz te is. Ha meg nem akarsz barátokat,akkor örülj, hogy neked nincs annyi. Ne a mennyiségre menj, hanem a minőségre!:) Az anyagi dolgok.... Istenkém. Ha tudnád mennyi pénzes ember van, aki boldogtalan. Nem hiába mondják, hogy a kutya is a jó módjában veszik meg.
2011. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem találkozom vele. Neki (úgy tudom) van barátnője,nekem meg nincs.:S Csak remélni tudom,hogy ha szánalomból is,de összejön velem valaki.
2011. szept. 26. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:
És általában az szokott lenni,hogy ő pedig téged irigyel valamiért és te nem is gondoltad .Beszéljétek meg,ha lehetséges
2011. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mit beszéljenek? Egy ismerőse csak...hülyen venne ki magát a dolog ha odamenne és mondaná, hogy irígy rá..max. azt mondaná, hogy "á nem is tudtam..de lesz**rom".


Szedd össze magad, te is képes vagy arra, mire a másik! CSak szedd össze magad és ne a nyomorodon siránkozz!

2011. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért te az ismerőseiddel nem szoktál szóba elegyedni még véletlenül sem? Nem kell neki az mondani ,hogy jaj de irigy vagyok rád.....Hogy megtudnálak fojtani egy kanál vízzel!!
2011. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De végül is az megoldás lenne ha megölné???
2011. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!