Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem ijeszt meg a gondolat, hogy egész életeteket a párotokkal kell leélnetek?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok a barátommal, jól egyezünk és szeretjük egymást, de van amikor úgy érzem sok mindenről lemaradok, ha meg elhagynám, félnék, hogy nem találok olyat akivel ennyire jól megvagyunk
2012. aug. 28. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Én már örülnék, ha végre feleségül vhetném a barátnőm, és lennének gyerekeink.

Csak még tanul, és az az első. :)

2012. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzel,akkor nem fogod a mostani pároddal leélni az életedet!
2012. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De bizony! :) 29 F
2012. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

3 hét van az esküvőnkig.

Én már nem leszek fiatalabb (26 éves vagyok), nála jobbat keresve sem találnék, már több mint 6 éve vagyunk együtt. Nem ijeszt meg a gondolat, sőt...

2012. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hááát érdekes kérdés bár nekem igaz, nincsen most párom DE.. ahogy belegondolok, egész életemben csak egy pasival "kell" lennem mellette dolgozni a gyerekeket nevelni majd. Ehhez olyasvalakit választanék akivel teljes mértékbem meglennénk szeretnénk és megbiznánk egymásban..
2012. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem igen,utálom a rendszerességet mindegy miről is van szó.
2012. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem, sőt, inkább megnyugtat... Mindennél jobban félek attól, hogy majd valami 80 éves megkeseredett, zsémbes öregasszony leszek, a szomszédság réme. Ha férjhez megyek és gyerekeink lesznek, akkor erre természetesen nem kerülhet sor, mert mondjuk, ez amolyan álom-féleség részemről :)

Szerencsére a párom is így gondolja, csak még korainak tartjuk az esküvőt meg a gyerekeket, tekintve, hogy én még tanulok, és az anyagi biztonságot sem tudjuk egyelőre biztosítani. De ő maga is és én is már várjuk a napot, mikor hivatalosan is csak egymáséi leszünk, és boldogan tervezgetjük közös nyugdíjas éveinket :D

2012. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy te a mostani pároddal fogod leélni az életedet. Aki biztos abban amit érez, az nem gondolkozik ilyeneken. Én most azonnal hozzámennék a páromhoz, ha megkérné a kezem, mert soha egy percre sem gondoltam azt, hogy mással jobb lenne. Én nem tudnék nélküle élni és semmiről sem maradtam le, csak azért, mert vele vagyok.

19/L

2012. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
alig várom, hogy befejezzem a tanulmányaim és megkérje a kezem :×
2012. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet még nem éltem ki magam eléggé. Nem feltétlenül a pasizásra gondolok, jó lenne külföldön dolgozni, látni új dolgokat ismerkedni új emberekkel. De így kissé megállt az élet..itthon, dögunalom. A barátom nem engedi, hogy elmenjek még bébiszitternek sem :( Én sem akarok megkeseredett vénesszony lenni egyedül, 22 éves vagyok, és jó ebben a korban megtalálni a párod, mert még könnyebb alkalmazkodni egymáshoz...
2012. aug. 28. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!