Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az egész hátterében?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy fiúval, fel is vette velem a kapcsolatot, találkozgattunk is minden második nap, nagyon jó volt minden. Mindenki szerint összeillettünk, egyszerűen jó volt vele. 2 hét együttlét után bemutatta a barátait, a rokonait (nekem ez gyors volt, de elnéztem). Rengetegszer mondta, hogy szeret, hogy hiányzom, hogy mennyire jól érzi magát a társaságomban, hogy mennyire összeillünk. Aztán összevesztünk egy apróságon, amiből hatalmas vita lett. Bocsánatot kértünk egymástól, de azt mondta, túl korán jött neki ez a vita, és úgy érzi, jobb lenne neki egyedülállóként, viszont még mikor szakítottunk, utána is közeledett, megcsókolt, megölelt, elmondta, hogy mennyire összeillünk többször, és megkérdezte, mi lesz, ha esetleg pár hét múlva megkeres, hogy hiányzom neki?

Minden nap keres azóta is, és azt mondja hiányol, "jó lenne veled lenni most", de ha én is éreztetem vele, hogy nekem is hiányzik, akkor pedig elkezd távolságtartó lenni.

L/20


2012. aug. 26. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
pasid egy fa.sz.Hát mit lehetne még erre mondani !?
2012. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt nincs semilyen kérdés. Ha tényleg ilyen erős volt a vita ahogy azt leírod, akkor sem tartom helyénvalónak ezt a "félig szakítást", ettől még lehet jó egy kapcsolat ha tényleg összeilletek. Ennek nem hiszem hogy bármi is van a hátterében, minden ott van előtted, cssak van ilyen, meg olyan ember is.
2012. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán megijedt a saját érzéseitől is, a tieidtől meg pláne..

Sajnos, vannak ilyen pasik, akik nehezen kötelezik el magukat és igyekszenek a legkisebb megjelenő problémába kapaszkodni -jelen esetben a vita köztetek- hogy még önmaguk előtt is megtudják magyarázni, miért is nincs szükségük a komoly kapcsolatra.

Ettől függetlenül, szerintem belőletek lesz még valami...ha szereted, vagy úgy érzed tudnád szeretni, akkor adj neki egy kis időt..éreztesd vele, hogy kell neked, de ne fojtsd meg őt, ne ess túlzásokba, és így eléred, hogy veled legyen!

2012. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A vitánk annyira nem volt vészes - szerintem, de Ő megijedt, mert állítása szerint minden barátnője hisztis volt.

Azt viszont nem tudom, hogy érdemes-e várnom rá, és lehet-e ennek az egésznek pozitív kimenetele, vagy hagyjam inkább a fenébe.

2012. aug. 26. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy 'minden barátnője hisztis volt' valószínüleg vele van valami gikszer.
2012. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, van egy "nemtörődöm" viselkedése, de engem ez csak akkor zavar, ha mondjuk sms-eztünk, vagy levelezünk, ha szemtől szemben vagyunk nagyon odaadó, viszont sok velünk egykorú lányról tudom, hogy ha a barátja nem válaszol 5 percen belül az sms-re akkor már panaszkodnak, kiakadnak...
2012. aug. 26. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetett volna minden a barátnője hisztis?Hihetetlen ha egy pasi megmondja a nőkröl az igazat,akkor egyből á olyan nincs,csak a pasi lehet a hibás.Kérdező te meg jól látod a dolgokat.
2012. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!