Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyetemre megy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miklós25 kérdése:

A barátnőm egyetemre megy, kezdődnek a bulik, jönnek az új ismerősök (haverok, fiuk) Én nem vagyok nagy bulis, mit kéne tennem hogy ne veszítsem el? Jogos a félelmem hogy nem lesz rám ideje és hogy el fog hanyagolni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha szerencséd van nem veszíted el de gólyatáborban biztos végig megy rajta minimum a fél bagázs
2012. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is most megyek egyetemre majd. :) És az én barátom is rettentően aggódik... Leginkább azért, mert egy országhatár és valami 400 km lesz közöttünk. És fél attól, hogy még ha minden hétvégén haza is jövök (ami nem biztos), az ott töltött időmben én mi mindent fogok majd csinálni? Nem találok majd valaki szebbet, jobbat nála?

Erre nem tudok semmi garantált választ adni neki. Ilyenkor mindig azt mondogatom, hogy szeretem, és vele akarom leélni az életem. Mert így is van, csak tényleg nem tudhatja az ember előre, a jövőben, hogy alakulnak a dolgok.

Én bízom magamban annyira, hogy ne aggódjak annyira ettől a dologtól, mint ő. Majd igyekszünk annyit együtt lenni, amennyit csak lehet- vagy én jövök haza minél gyakrabban, vagy ő jön el, amikor tud.

Ezen a téren csak bízni tudsz benne, mást nem igazán. Bízni és remélni, hogy majd kitartatok egymás mellett. Én tudom, hogy majd igyekszem az ő ezirányú félelmeit eloszlatni, és minél jobban megnyugtatni, a szerelmet fenn tartani. De én tényleg komolyan is gondolom kettőnket. Ha a te barátnőd is így gondolja, mint én, akkor nincs okod aggodalomra. Akkor ő is megteszi a tőle telhető legjobbat :)

2012. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Garantáltan elbuktad a nődet.
2012. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is most megyek majd szeptembertől Pestre fősulira ...

Albérletben leszek és csak hétvégén járok majd haza!

Szeretem a barátomat és eszembe sem jutna megcsalni, vagy más miatt otthagyni!

Ha szeret a barátnőd, akkor ettől nem kell tartanod, ha pedig mégis csak rossz vége lesz, örülj neki, hogy kibukott a dolog ...

19/L

2012. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a félelmed, mert bármi előfordulhat, de ne agyalj rajta, hanem bízz meg benne, lazulj el, és élvezd, mikor együtt vagytok.
2012. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 atilis ***** válasza:
0%

Jajj, de sok itt a hűséges lány.

Amikor én egyetemre jártam, akkor is nagyon hűséges lányokkal, meg van barátom...stb dumával találkoztam, aztán a 2. bulin a fél kollégium átment ezeken. Utálom az ilyen kétszínű dumákat, amiket előttem elmondtak.

2012. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lifeishard ***** válasza:
100%

Előző, most nagyon megnyugtattad a Kérdezőt! :)

Kérdező! Biztos, hogy most változik a kapcsolatotok, de nehogy elkezdj féltékenykedni, vagy követelni, hogy minden nap legalább másfél órát beszéljetek! Mikor együtt vagytok, törődj vele, csak rá koncentrálj, gondoskodj arról, hogy az az idő feledhetetlen legyen a számára! Ha pedig észreveszed, hogy a törődésed ellenére (ami ne rámászás, ellenőrizgetés legyen!) elkezd hanyagolni, ne kaparj utána! :) Akit vinni lehet, azt el is fogják vinni. Ha szeret Téged és minden rendben van a kapcsolatotokkal, nem fog félreqrni. Én is egyetemista vagyok és koleszos, tényleg vannak ordas nagy rib@ncok, akiket barát mellet is megdöngetnek, de van azért hűséges is.

26/F

2012. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is féltett a barátom anno, de semmi nem történt. Azóta is együtt vagyunk és köszönjük, semmi bajunk nincs, azon kívül, hogy csak hétvégén tudunk találkozni.


Próbálj megbízni benne. Ha szeretitek egymást, nem lesz semmi baj. Kevesebb időtök lesz egymásra, de biztos igyekezni fog, h ne érezd magad hanyagolva. Próbáljatok meg hétvégén minél több időt együtt tölteni.

2012. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6.-sal értek egyet, ilyenkor megy a parasztvakítás, h dehogy csalnám meg a barátom, bár talán meg így is van, az viszont biztos, h amikor már ott vannak a koliban, enyhén ittasan...akkor sok elfelejti, h őt otthon valaki várja.
2012. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves szkeptikus hozzászólók! én már voltam olyan állapotban, ami messze túlhaladja az enyhén ittasság állapotát, és mikor éppen foglalt voltam, de a párom nem volt ott mellettem ezekben az állapotokban, akkor is a rám hajtó srácoknak annyit tudtam mondani: van barátom, van barátom, van barátom. mást jóformán nem is tudtam kinyögni, egész este csak ezt ismételgettem.

szerintem az egyetemen se lesz ez velem másként. Szeretem a párom, és akárhogy is, akármiféle "ordas rib*ncokkal" is találkoztatok ti, nem tagadom, hogy léteznek ilyenek, de nem muszáj általánosítani, mert azért igenis léteznek olyan lányok, akiket nem érdekel a kigyúrt hasfal, és egy üvegnyi vodka, hanem ezek együttes behatása mellett is nagyon boldogan marad hűséges.


2. válaszoló voltam.

2012. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!