Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátnőm szebbnek érezze magát?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, a barátnőm 31, 4 hónapja jöttünk össze, ő az a lány akiért bármit megtennék, nagyon szeretem őt, eddig a kapcsolatunk naprol napra csak jobb lett, és tegnap elpanaszkodta és kissebb vitatkozás lett abbol hogy ő nem érzi szépnek magát velem...

Szerintetek mit tegyek, mivel érzi egy nő szebbnek magát párja mellett, és mi lehet az oka annak hogy nem érzi magát szépnek...?

Továbbá mivel lehet kicsit feltornázni az önbizalmát?

Én mikor vele vagyok ugyérzem legyőzhetetlen vagyok, ő meg kezdi elvesziteni az önbizalmát velem... mitől lehet ez, és mit lehet ellene tenni?



2012. aug. 28. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
dicsérgesd amikor csak tudod(pl:tudod mit szeretek benned a legjobbaj?...a z orrod,hasad,stb)
2012. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát,ha csak veled,az baj,ha amúgy is,akkor is baj...Vegyél neki szép ruhákat,vidd el szépségszalonba,ha kicsinosítják,és meglátja az eredményt(ami neked egy kissebb vagyonba lesz,de megéri),be fogja látni,hogy nem csúnya, ha tényleg nem csúnya.
2012. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

engem az hoz leginkább lázba és attól érzem magam nőnek, amikor a párom szex közben dícséri a testem :) Egyrészt jobb tőle az együttlét, másrészt meg ruha nélkül lát, így tudja miről beszél...:)

20/L

2012. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én attól érzem magam szebbnek, amikor a párom úgy néz rám, hogy érzem én vagyok az egyetlen nő a Földön aki ezt a férfit meg tudja vadítani :D
2012. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet azért mert ő idősebb nálad?És azt hiszi,hogy "lecserélnéd"?Vagy ,hogy a korodbeliek szebbek vagy mi. Csak dícsérgesd,hogy milyen szép ma,milyen jól áll rajta az adott ruha,hogy mennyire szereted,stb.. :)
2012. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt magának kell rendbe tenni, ha nem arról van szó hogy te rombolod az önbizalmát.

Ez az ő sara!

"Rendben. Nem ez a baj. Belül van a zűrzavar. Ha ez így marad sehogyan nem lesz jó. "

Az elégedetlenségének megvan az oka. Könnyen lehet hogy pl gyereket akar és amiatt nyavajog mert azt gondolja hogy mennek az évei ő meg csak öregszik. Az ilyen csajoknak beteg a lelkük és nem hajlandóak megkeresni a bajuk forrását, csak siránkoznak.

Talán segít, de lehet h nem, nevezd be egy netes szépségversenyre ha tényleg jól néz ki.

Dobhatnál egy képet privátban egy korrekt véleményért. Te gondolom elfogult vagy.

27F

2012. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok a baratommal, en sem erzem jol magam a boromben de nem szeretem ha ossze vissza dicserget, hogy jol nezek ki meg ilyenek.Ugy erzem csak azert mondja hatha jobban ereznem magam...Te nem tehetsz semmit o kell rendberakja a dolgokat magaban...Annyit tehetsz hogy vegighallgatod ha kiborul :)
2012. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, némelyik hasznos volt, néhányra irtam privátban...

A szex közben nincs gond, ott tetőzik az önbizalom...

Dicsérni meg szerintem pont eleget dicsérem, benne vagyok a még normális keretben...

Csinosnak meg nagyon csinosan öltözik és jól néz ki.

Probálok ugy ránézni hogy érezze ő az egyetlen és legjobb nekem... szerintem ezt kell még gyakoroljam. Esetleg ötleteket tanácsokat oszthattok ezzel kapcsolatosan ha van. Köszi előre is.

2012. szept. 4. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 17:11

Tudsz mutatni róla egy képet privátban?

2012. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!