Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják hogy aki házas és gyereke van az boldog is?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy gondolják hogyha nekik az meg lenne akkor boldogok lennének
2012. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

mert akik ezt gondolják ők úgy tartják h aki házasodik és gyereket vállal az jól átgondolta mind 2 lépést és jól döntött mert volt agya.


na most az olyan idióták akik a gondolkozás fázisát kihagyják nem érthetik meg az értelmes emberek logikáját.

2012. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát mert aki összeházasodott valakivel, az valószínű hogy szereti őt, tehát boldog vele, aztán akinek gyereke is van, az is biztos nagy boldogság, tehát az az ember aki szerelemből házasodott és ezért is vállalt gyereket, az olyan boldogtalan azért nem lehet :) Aki meg nem szerelemből házasodott vagy úgy vállalt gyereket hogy nem akart... nos az vessen magára szerintem :)
2012. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nem így gondolom.

Pont fordítva vagyok vele. Qva nagy szívás lenne, ha lenne most gyerekem/-im és még plusz egy férj, aki még egy gyereknek számít. Mert a férfiak nem arról híresek, hogy egyenlő arányben végzik a házimunkát a nővel. Nem akarok egy család cselédje lenni, kössz, kihagyom.

2012. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: Én a magam "cselédje" vagyok, és szívesen csinálom, inkább mint egy h*lye p*csa dolgait elnézzem.

No, de ez sem a helyes válasz...

2012. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert van családjuk.
2012. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem utolsó ezt a saját családod példájából láttad
2012. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak az gondolja aki elhisz mindent ami a tévében van! Aki ismeri a való világot az cseppet sem gondolja!

27F

2012. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A házasság általában szerelemből kötődik, ami egy euforikus állapot. A továbbiakban automatikusan nem marad ilyen, csak ha ha mindkét fél dolgozik érte.


De, ha gyerekem van, hogy a manóba ne lennék boldog ???!!

Ez már önmagában a mennyország.

2012. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!