Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számít kizáró tényezőnek ismerkedésnél ha férfinak már van egy gyereke az előző kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Ha egyébként tetszik nektek és más zavaró tényező nem lenne?

33 vagyok és 6 éves lányom van.


2012. aug. 19. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Na akkor eltekintek attól, h valószínűleg nem kezdenék ennyivel idősebb pasival. Teháát: ha komolyan gondolnám veled, valószínűleg nem zavarna. Talán még tetszene is, mert ez egyfajta felelősséggel jár... persze előbb látni akarnám, milyen apa vagy. És ha igazán hosszú távra terveznék veled, csak abban az esetben zavarna, ha jobban szeretnéd, mint a közös gyerekünket.
2012. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként hány éves vagy?
2012. aug. 19. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
egyébként 21 vagyok.
2012. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
Szerintem nem, mert nincsenek pasik. De tényleg, hol vannak a pasik, Írországban? Olyan az ország, mint egy nagy háború után.
2012. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyáltalán nem zavar, és nem kizáró tényező!

Neki a gyermeke a legfontosabb (normális esetben) De beférek az első 3 helybe :)

Ha nekem is van gyerekem akkor pedig végképp nem zavar.Nekem is a gyerekem a legfontosabb, és befér ő is az első 3 helyre. :)

2015. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert semmi kedvem az utolsó pillanatban lemondott programokhoz, a hisztihez. Kettesben akarok lenni a párommal, menni ide - oda , aludni délig hétvégén , nem pedig pesztrálni más nő gyerekét és nem szeretnék az ő szája íze szerint főzni, semmi kedvem ahhoz , hogy alkalmazkodjak. Eszemben nem lenne leállni gyerekes férfival , de sok nő lenyeli a békát és elfogadja , mert Nem válogathat.
nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!