Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit? 2éves szerelem, de már fél éve vége.

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy másik ember által.
2012. aug. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
senki értelmes nincs körülöttem
2012. aug. 29. 01:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Idővel azért jobb lesz a dolog, főleg ha társaságban vagy, és új tevékenységeket kezdesz. Kösd le a figyelmed új dolgokkal, amik amúgy is érdekelnek. Az elején én nagyon befelé fordultam, mindenféle "vidám" verseket írtam, mert csak jött, és állandóan azon agyaltam, mit rontottam el stb. aztán ahogy éled az életed, könnyebb lesz. Akkor rossz, amikor egyedül ülsz otthon. Amikor új embereket ismertem meg, új környezetbe kerültem, sokkal könnyebb volt.
2012. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
dolgozom,bulizok rengeteget,tök jól érzem magam,csak ő tesz róla hogy fájjon a dolog,nem tűnik el soha előlem,próbál bántani is,pedig van fél éve új barátnője...
2012. aug. 29. 01:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha kibírod, hogy ne mutasd ki felé, hogy fáj neked, amit tesz, egy idő után abba fogja hagyni. Tegyél úgy, mintha levegő lenne. Csak azért folytatja, mert látja, hogy hatást ér el. (Már ha szándékosan tesz dolgokat, hogy fájdalmat okozzon neked).

A legjobb "bosszú" az, ha nem hagyod, hogy hasson rád, az amit csinál. És ha mégis hat rád, akkor se mutasd ki felé. Egy idő után elunja, mert nem látja rajtad, hogy bánt.

2012. aug. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éve lett vége az egy éves kapcsolatomnak és még mindig nem sikerült túltennem magam rajta, úgyhogy a válaszom: nem tudom.

de új kapcsolatba ne erőltesd bele magad semiképp olyan célból, hogy elfelejtsd az előzőt.

2012. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utólag olvastam csak el a 4. kiegészítésed.

Ha direkt "piszkál", az azt jelenti, hogy ő sincs túl rajtad teljesen.

Ha nem érdekelnéd, nem foglalkozna veled.


Próbáld meg azt csinálni, hogy mikor ő is a helyszínen van, beszélgess és közben flörtölj másik fiúval.

2012. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
pont ezt tettem legutóbb,köszönöm:)
2012. aug. 29. 11:04
 9/9 sziszababa001 válasza:
Szija! Hát mit is mondjak! Szintén ugyan ez van velem is 8 hónapja lett vége egy majdnem 2 éves kapcsolatomnak! Eleinte nem is beszéltünk 4 hónapon keresztül mégis tudtunk egymásról mindent! Nekem is van barátom és neki is barátnője! Nem feltétlen azért nem felejted el mert meghalsz érte hanem a kötödés az emlékek és minden más még persze! De ha viszont szereted még és ezek szerint ő is téged hiszen keres, piszkál téged és mindig valahogy megtaláljátok egymást mért próbáljátok meg még egyszer! mindenkinek jár egy második esély! Tudjátok miket hibáztatok eddig így tudtok változtatni is! Semmiképpen nem jó ha másik kapcsolatba futsz sose tud segíteni egy harmadik ez egy baromság! :) Ha meg nem akartok együtt lenni ne erőltessétek a társalgást hagyatok időt magatoknak, hogy lezárhassátok azt amit le kell :)
2012. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!